“ارتباط با استاد” به آموزش آنلاین افزوده شد

0

“ارتباط با استاد” به آموزش آنلاین افزوده شدReviewed by علی حاجی محمدی on May 8Rating: 5.0“ارتباط با استاد” به آموزش آنلاین افزوده شد

ticket_teacherسلام به همه کاربران عزیز

ما نظرسنجی در اینستاگرام گذاشتیم مبنی بر اینکه آموزش حضوری بهتر است یا غیر حضوری و تحت چه شرایطی ؟ (instagram.com/p/BEAq9O4RRWq)

اولا اینکه شما هم کاربر ما هستید و نظر شما برای ما مهم است پس حتما در شبکه های اجتماعی مخصوصا اینستاگرام ، ما رو دنبال کنید تا در نظر سنجی های بعدی شرکت کنید.

بعد از برگزاری این نظرسنجی کاربرانی که موافق دوره غیرحضوری بودند اکثرا از اینکه با استاد در ارتباط نیستند ناراحت بودند و شرایط رو وقتی ایده آل و خوب میدانستند که با مدرس هر آموزش در ارتباط باشند.

پیاده سازی ارتباط با استاد

بعد از بررسی های فنی و هماهنگی با اساتید این امکان به هر آموزش افزوده شد و  از الان، بعد از شرکت در یک دوره آنلاین میتوانید به قسمتی به نام پشتیبانی و درخواست پشتیبانی دسترسی پیدا کنید که با خود استاد مستقیما در ارتباط هستید.

با این وجود دیگر نگران ارتباط با استاد نخواهید بود.

امکانات بعدی در راه است …

ما چند وقتی است که تمام تمرکزمان را صرف فرهنگ سازی سیستم آموزش آنلاین همیار وردپرس کرده ایم و به دنبال ایده های جدیدتر برای ارتقا این سیستم و بهبود کارکرد شما عزیزان هستیم. اگر ایده ای در این مسیر دارید حتم از طریق ارتباط با ما یا در نظر سنجی های اینستاگرامی مطرح بفرمایید.

ما هم قطعا همیشه رفتارهای کاربران را بررسی میکنیم و ویژگی های جدید را برای توسعه سیستم در نظر خواهیم گرفت و این خبر خوب را به شما بدهیم که امکانات بعدی در راه است…

اگر هم شما یکی از دانشجویان آموزش آنلاین همیار وردپرس هستید و توانستید با این آموزش های توانایی های خود را افزایش دهید به درآمدزایی برسید، با معرفی این سیستم و آموزش های مفیدی که دیدید، ما را در فرهنگ سازی بیشتر، کمک نمائید.

برای ورود به آموزش آنلاین همیار وردپرس از آدرس hamyarwp.com/tutorials استفاده نمائید.

باتشکر از همه‌ی شما عزیزان دل

بزرگترین دستاورد زندگی‌ام این بوده که با کمک یک تیم دلسوز در همیار وردپرس، توانسته ام چند هزار نفر فارسی زبان را به طراحی وب و وردپرس علاقه مند کنم.

توجه داشته باشید که این نوشته توسط وردپرس نوت نوشته “نشده” است و منبع آن در لینک زیر آورده شده است.
رفتن به منبع نوشته

به اشتراک بگذارید

درباره نویسنده

من سعید مسلمی هستم. در وردپرس نوت میتونید تجربه ها و مقالات ترجمه شده توسط من درباره وردپرس رو بخونید. رشته‌ی تحصیلیم مخابرات هست که هیچ ربطی به تخصص هام در زمینه وب نداره :) توضیح: نوشته های موجود در دسته‌ی دایرکتوری، نوشته‌ی دایرکتِ وردپرس نوت نیست و از سایت های دیگر جمع آوری شده است.

در مورد این مطلب، یک نظر ثبت کنید

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.