برون بری اطلاعات از فروشگاه ووکامرسی با WooCommerce Simply Order Export

0

برون بری اطلاعات از فروشگاه ووکامرسی با WooCommerce Simply Order ExportReviewed by بهاره کوهستانی on May 10Rating: 5.0برون بری اطلاعات از فروشگاه ووکامرسی با WooCommerce Simply Order Exportبرون بری اطلاعات از فروشگاه ووکامرسی با WooCommerce Simply Order Export در همیار وردپرس

برون بری اطلاعات از فروشگاه ووکامرسی

سلام دوستان؛

همان گونه که نیاز به درون ریزی اطلاعات از فایل های اکسل یا XML به فروشگاه اینترنتی داریم، نیازمند این نیز هستیم که گاهی اطلاعاتی را از فروشگاه اینترنتی خود برون بری کنیم و به عبارت راحت تر بیرون ببریم.
زمان هایی پیش می آید که می خواهید لیستی از اطلاعات حال قیمت یا حصول یا مشخصات هر محصول و… را به صورت یک فایل اکسل درآوریم و آن را داشته باشیم یا به عنوان ریز اطلاعات آن را چاپ کنید پس احتیاج به یک برون بر داریم.
به همین منظور افزونه های متعددی در ووکامرس موجودند که می توان از آن ها استفاده کرد به طوری که هر یک برای منظوری برون بری را انجام می دهند. مثلا برون بری اطلاعات محصول، برون بری قیمت ها یعنی همان لیستی از قیمت محصول، برون بری تصاویر و…

در آموزش ووکامرس امروز تصمیم گرفته ایم به یکی از پر کاربردترین برون بر ها اشاره کنیم. این افزونه به ما کمک می کند تا لیست سفارشات فروشگاه را برون بری کنیم. مثلا فرض کنید شما پیکی برای فروشگاه اینترنتی خود در نظر می گیرید! با این کار می توانید لیستی را محیا کرده و به او جهت تحویل محصول بدهید.

افزونه ی WooCommerce Simply Order Export

simply order export hamyarwp

افزونه ای که قرار است برون بری اطلاعات و سفارشات را ر عهده بگیرد WooCommerce Simply Order Export نام دارد.
به پیشخوان وردپرس رفته و افزونه را نصب می کنیم. سپس برای مشاهده ی تنظیمات آن از منوی ووکامرس تب Export مشاهده می شود.

order export hamyarwp

با توجه به تصویر بالا، تمامی مواردی را که می خواهید در فایل برون بری شده موجود باشد را علامت بزنید. مثلا نام مشتری، آیدی مشتری، نام محصول، مقدار آن و… حال در پایین این بخش لینک آبی رنگی با عنوان “Advanced options” مشاهده می شود که تنظیمات بیشتری را شامل می شود.

Advanced options hamyarwp

در اینجا شما می توانید نام فایل خود را مشخص کنید و همچنین معین کنید که در چه مرحله ای می توان برون بری را انجام داد! در حین سفارش، پس از تکمیل سفارش و…

Select Duration and Export

شما می توانید در این بخش تاریخی را تعیین کنید که برون بری از همان تاریخ تا تاریخ تعیین شده انجام شود.

حال بر روی دکمه ی Export order کلیک کنید تا اطلاعات مورد نظر را برون بری کند و به صورت فایل اکسل خروجی بگیرد.

جمع بندی! 

اگر قصد دارید اطلاعات و داده هایی از محصولات یا سفارشات را برون بری کنید می توانید با کمک افزونه های ووکامرسی این فعالیت را به راحتی انجام دهید. فقط کافیست چند مرحله ی ساده را تنظیم کرده و اینکار را با تعیین تاریخ مشخص انجام دهید.

دانلود افزونه ی WooCommerce Simply Order Export

دانلود

صفحه افزونه

توجه داشته باشید که این نوشته توسط وردپرس نوت نوشته “نشده” است و منبع آن در لینک زیر آورده شده است.
رفتن به منبع نوشته

به اشتراک بگذارید

درباره نویسنده

من سعید مسلمی هستم. در وردپرس نوت میتونید تجربه ها و مقالات ترجمه شده توسط من درباره وردپرس رو بخونید. رشته‌ی تحصیلیم مخابرات هست که هیچ ربطی به تخصص هام در زمینه وب نداره :) توضیح: نوشته های موجود در دسته‌ی دایرکتوری، نوشته‌ی دایرکتِ وردپرس نوت نیست و از سایت های دیگر جمع آوری شده است.

در مورد این مطلب، یک نظر ثبت کنید

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.