برچسب زدن روی محصولات در ووکامرس با YITH WooCommerce Badge Management

0

برچسب زدن روی محصولات در ووکامرس با YITH WooCommerce Badge ManagementReviewed by بهاره کوهستانی on Jun 11Rating: 5.0برچسب زدن روی محصولات در ووکامرس با YITH WooCommerce Badge Managementبرچسب زدن روی محصولات در ووکامرس با YITH WooCommerce Badge Management در همیار وردپرس

برچسب زدن روی محصولات در ووکامرس

سلام دوستان؛

همه ی ما با کلمه ی سفارشی سازی آشنا هستیم و می دانیم که برای چه این آیتم در کارها موجود است. برای اینکه اگر نظر دلخواهی داشیم بتوانیم اعمال کنیم. تصویر کنید فروشگاه اینترنتی داریم که می خواهیم برای هر محصول خصوصیت خاصی تعریف کنیم و خصوصیت هر کالا با کالای دیگر نیز متفاوت است. پس می توان گفت قصد داریم آن را سفارشی سازی یا شخصی سازی کنیم. شاید هنوز متوجه منظور نشده باشید…

فرض کنید در فروشگاه اینترنتی محصولاتی داریم که هر کدام ویژگی خاصی دارند! مثلا برخی از آن ها از تخفیفات مشخصی برخوردار شده اند و برخی دیگر از لحاظ برند یا قیمت یا … بهترین انتخاب هستند. برخی از آن ها به تازگی به فروشگاه اینترنتی ما اضافه شده اند و به عنوان جدیدترین محصولات به حساب می آیند. بعضی دیگر نیز در فروش ویژه قرار دارند و …
ما می خواهیم تمامی این موارد را به مشتریان نشان دهیم ولی میدانید که تا مشتری وارد صفحه ی محصول نشود امکان پذیر نیست! ولی با روش سفارشی سازی می توان برچسب هایی را بر روی تصاویر محصولات در همان صفحه ی اول ایجاد کرد تا کاملا مشخص شود محصول در چه وضعیتی قرار دارد.

در آموزش ووکامرس امروز با افزونه ای آشنا می شویم که امکان برچسب گذاری بر روی محصولات را بر عهده دارد.

افزونه YITH WooCommerce Badge Management

woocommerce badge management hamyarwp

با کمک افزونه ی YITH WooCommerce Badge Management می توانیم محصولات خود را سفارشی کنیم و با توجه به نوع محصول وضعیت آن را با کمک یک برچسب تعیین کنیم.

به پیشخوان وردپرس رفته و افزونه را نصب می کنیم. پس از فعال سازی گزینه ی Badge Management را در زیر منوی yith plugins مشاهده می کنید. تمامی تنظیمات افزونه در این بخش قرار گرفته است.

Settings

general settings hamyarwp

Hide “On sale” badge: مخفی کردن برچسب حراج ووکامرس از روی محصول
Hide in sidebars: مخفی کردن برچسب های افزونه از ساید بار و ابزارک
Product Badge overrides default on sale badge: لغو برچسب حراج به صورت پیش فرض

حال در اینجا تنظیمات خود را ذخیره کنید. و به سراغ منوی “Badges” در وردپرس رفته تا برچسب ها را تعریف کنیم.

badges hamyarwp

بر روی گزینه ی “Add Badge” کلیک می کنیم تا نشان ها یا برچسب های مورد نظر را ایجاد کنیم.

Add new badge

badge options hamyarwp

در اینجا دو گزینه داریم که یکی Text Badge و دیگری Image Badge است. در بخش Text Badge می توانیم به صورت دلخواه برچسب ها را اندازه بندی کنیم و رنگ دلخواه را به آن داده و متن مورد نظر را وارد کنیم. همچنین بگوییم در کدام سمت قرار گیرد. مانند تصویر بالا.

Image Badge

image badge hamyarwp

در این بخش تصاویر پیش فرضی توسط افزونه تعیین شده که اگر بخواهید می توانید از آن ها استفاده کنید و موقعیت آن ها را نیز تعیین کنید.
به این ترتیب تمامی برچسب هایی که نیاز دارید را ایجاد کنید و آن ها را منتشر کنید. سپس به بخش محصولات رفته و بر روی هر محصولی که می خواهید برچسب دلخواه را قرار دهید.

product badges hamyarwp

برچسب هایی که ایجاد کرده ایم در اینجا قابل مشاهده اند. می توانید هر کدام را که می خواهید برای محصول انتخاب کنید.

product tags hamyarwp

همانطور که ملاحظه می کنید برچسب دقیقا در جایی که تعیین کردیم روی محصول قرار گرفته است.

جمع بندی! 

چنانچه می خواهید برای هر محصول خود برچسبی جدید تعبیه کنید و محصولات را سفارشی سازی کنید می توانید از افزونه ای که امروز خدمت شما معرفی کردیم بهره مند شوید.

دانلود افزونه YITH WooCommerce Badge Management

دانلود

صفحه افزونه

توجه داشته باشید که این نوشته توسط وردپرس نوت نوشته “نشده” است و منبع آن در لینک زیر آورده شده است.
رفتن به منبع نوشته

به اشتراک بگذارید

درباره نویسنده

من سعید مسلمی هستم. در وردپرس نوت میتونید تجربه ها و مقالات ترجمه شده توسط من درباره وردپرس رو بخونید. رشته‌ی تحصیلیم مخابرات هست که هیچ ربطی به تخصص هام در زمینه وب نداره :) توضیح: نوشته های موجود در دسته‌ی دایرکتوری، نوشته‌ی دایرکتِ وردپرس نوت نیست و از سایت های دیگر جمع آوری شده است.

در مورد این مطلب، یک نظر ثبت کنید

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.