تبریز| احسان حاج‌صفی: برد شیرین مقابل استقلال مردم آذربایجان را خوشحال کرد/ از تشویق عاشقانه هواداران انرژی می‌گیریم- اخبار استانها – اخبار تسنیم

به گفته خبرگزاری تسنیم از تبریز، احسان حاج‌صفی، مدافع تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز پس از کسب پیروزی یک بر صفر تیمش مقابل استقلال اظهار داشت: خدا را شکر می‌کنم. نمی‌توانم چیزی از گیم بگویم و تنها باید از هواداران‌مان تشکر کنم که در این هوای سرد و بارانی از ما حمایت کردند. این برد شیرین مردم آذربایجان را شاد کرد و از این بابت خوشحالیم.

وی در خصوص حمایت هواداران از تراکتورسازی گفت: خوشبختانه ورزشگاه پر شده بود و فکر می‌کنم ۷۵ تا ۸۰ هزار نفر ورزشگاه را پر کرده بودند. باران که آمد، کمی ورزشگاه خالی شد، ولی بازهم دم آنها گرم که از ما حمایت کردند. این برد را به مردم آذربایجان به خصوص آنهایی که به ورزشگاه آمدند، تقدیم می‌کنیم.

مدافع تیم فوتبال تراکتورسازی درمورد اینکه بعضی هواداران روی کوه نشسته بودند و این اتفاق چه حسی را به آنها منتقل می‌کند، خاطرنشان کرد: بالاخره فضای ورزشگاه کم هست و امیدوارم ظرفیت افزایش پیدا کند. زمانی این مردم که عاشقانه ما را تشویق می‌کنند می‌بینیم، انرژی می‌گیریم. دم این هواداران گرم و این برد را هم تقدیم به آنها می‌کنیم.

 

انتهای پیام/

Leave a comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *