تعلل در برگزاری تودیع و معارفه رئیس فدراسیون وزنه‌برداری؛ همچنان وقت‌کشی می‌کنیم- اخبار ورزشی – اخبار تسنیم

به گفته خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، انتخابات فدراسیون وزنه‌برداری روز ۱۶ تیر ماه در آکادمی ملی المپیک برگزار و علی مرادی با ۲۲ رای پیروز انتخابات شد تا ازبرای ۴ سال دیگر ریاست فدراسیون را برعهده بگیرد.

معمولا چند روز پس از برگزاری انتخابات، مراسم تودیع و معارفه رئیس تازه برگزار می‌شود ولی در حالی که نزدیک به یک هفته از تشکیل مجمع می‌گذرد، همچنان حکم ریاست علی مرادی صادر نشده و معلوم نیست که کارهای فدراسیونِ المپیکی ایران باید توسط علیرضا خسروی سرپرست فدراسیون اداره شود یا علی مرادی که با حکم مجمع ریاست فدراسیون را برعهده گرفته هست.

این در شرایطی هست که پس از اتمام دوره ۴ ساله ریاست مرادی، وزارت ورزش ازبرای این فدراسیون سرپرست معرفی کرد و نزدیک به ۷۰ روز کارها توسط خسروی انجام شد.

الان در حالی که مسابقات با اهمیت جهانی و کسب سهمیه در پیش هست،‌ وضعیت جسمانی سهراب مرادی به واسطه مصدومیت‌های پی‌درپی بغرنج شده و احتیاج هست دفعه دیگر به آلمان مسافرت کند، هم اکنون حکم رئیس تازه صادر نشده و این ازبرای رشته‌ای که در المپیک پیش رو دو سهمیه ارزشمند که می‌تواند فرصتی طلایی ازبرای کاروان ورزش ایران در توکیو بسازد، را داراست، هرگز اتفاق خوبی نیست.

قطعا تعلل در برگزاری مراسم تودیع و معارفه و سپردن فدراسیون به رئیس تازه، دفعه دیگر بر شایعات خواهد افزود و ثبات و آرامش را از ورزش المپیکی ایران می‌گیرد.

 

انتهای پیام/

Leave a comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *