تعیین تاریخ انقضا برای مطالب در وردپرس با Post Expirator

0

تعیین تاریخ انقضا برای مطالب در وردپرس با Post ExpiratorReviewed by محمد امین مجیدی on May 31Rating: 5.0تعیین تاریخ انقضا برای مطالب در وردپرس با Post Expiratorافزونه Post Expirator کار تعیین تاریخ انقضا برای مطالب در وردپرس را انجام می دهد و به راحتی میتوانید با انجام یکسری تنظیمات ساده این افزونه را فعال نمایید.

سلام دوستان

گاهی اوقات با توجه به شرایط برایمان پیش می آید که بخواهیم مطلبی را در سایت بگذاریم که در تاریخی معین آن را دوباره از سایت برداریم. به عنوان مثال مطلبی راجع به کوپن های تخفیف در یک جشنواره و … .

اما به جای اینکه اینکار را دستی انجام دهیم و در تاریخ مذکور خودمان به صورت دستی مطلب را پیدا کنیم و آن را از سایت برداریم، میتوانیم از افزونه ای در وردپرس که امروز معرفی خواهم کرد، استفاده نمایید.

نحوه کار این افزونه به این صورت است که شما میتوانید با تعیین تاریخ و ساعت، زمان برداشته شدن مطلب از روی سایت را برای افزونه مشخص نمایید و افزونه هم  دقیقا در همان تاریخ و زمان تعیین شده، مطلب را از روی سایت بر میدارد.

توجه داشته باشید برای اینکه بتوانید تاریخ شمسی را در افزونه ببینید، افزونه پارسی سازی وردپرس Parsidate را نصب نمایید.

افزونه Post Expirator

پس از دانلود و نصب افزونه به بخش تنظیمات > Post Expirator بروید تا تنظیمات را در آنجا انجام دهید:

تعیین تاریخ انقضا برای مطالب در وردپرس با Post Expirator

  1. Data Format , Time Format: در هر بخش می توانید فرمت تاریخ و یا زمان را عوض کنید.
  2. Default Date/Time Duration: در اینجا می توانید زمانی را به صورت پیش فرض تعیین کنید که پست بعد از این مدت به صورت خودکار حذف شود. زیر فیلد ورودی می توانید فرمت های مجاز را هم مشاهده کنید.
  3. Default Expiration Category: می توانید دسته بندی ای مثلا با نام «موقت» ایجاد نمایید که زمانی که دسته نوشته را موقت انتخاب کردید پست به صورت خودکار در لیست پست های تاریخ انقضا دار قرار بگیرد و طبق تنظیمات از سایت برداشته شود.
  4. Show in post footer: با تیک زدن گزینه Enable نوشته ای به صورت پیش فرض زیر متن های تاریخ انقضادار قرار می گیرد که بازدیدکنندگان را متوجه موقتی بودن پست می کند.
  5. Footer Contents: در این بخش می توانید متن ذکر شده در مورد قبل را ویرایش نمایید و همینطور میتوانید از کدهای آماده EXPIRATIONFULL و EXPIRATIONDATE و EXPIRATIONTIME برای نمایش به ترتیب تاریخ و زمان انقضا، تاریخ انقضا و زمان انقضا در متن استفاده کنید.
  6. Footer Style: در این فیلد هم میتوانید استایل سی اس اس خودتان را وارد نمایید تا متن مذکور با استایل دلخواه شما نمایش داده شود. 

حال پس از انجام تنظیمات بالا به یکی از نوشته های خود بروید تا باکس اضافه شده در ستون سمت چپ بخش ویرایش نوشته را مشاهده نمایید.

تعیین تاریخ انقضا برای مطالب در وردپرس با Post Expirator

در این بخش شما می توانید به راحتی تاریخ و ساعت برداشتن مطلب از سایت را تعیین کنید و همینطور تعیین کنید چه اتفاقی برای متن بیافتد؛ حذف شود، پیش نویس شود و یا تعیین کنید دسته بندی آن تغییر، حذف و یا اضافه شود.

جمع بندی!

با استفاده از این افزونه به راحتی می توانید مطالبی را به صورت موقت برای مدت مشخصی قرار بدهید تا بعد از گذشتن مدت زمان تعیین شده یا فرارسیدن تاریخ ذکر شده در افزونه، مطلب به صورت خودکار از سایت برداشته شود.

دانلود افزونه Post Expirator

دانلود
صفحه افزونه

A laptop, A coffee, A table, That’s My World

توجه داشته باشید که این نوشته توسط وردپرس نوت نوشته “نشده” است و منبع آن در لینک زیر آورده شده است.
رفتن به منبع نوشته

به اشتراک بگذارید

درباره نویسنده

من سعید مسلمی هستم. در وردپرس نوت میتونید تجربه ها و مقالات ترجمه شده توسط من درباره وردپرس رو بخونید. رشته‌ی تحصیلیم مخابرات هست که هیچ ربطی به تخصص هام در زمینه وب نداره :) توضیح: نوشته های موجود در دسته‌ی دایرکتوری، نوشته‌ی دایرکتِ وردپرس نوت نیست و از سایت های دیگر جمع آوری شده است.

در مورد این مطلب، یک نظر ثبت کنید

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.