تعیین قیمت ویژه برای فروش عمده محصول با WooCommerce Wholesale Prices

0

تعیین قیمت ویژه برای فروش عمده محصول با WooCommerce Wholesale PricesReviewed by بهاره کوهستانی on Apr 23Rating: 5.0تعیین قیمت ویژه برای فروش عمده محصول با WooCommerce Wholesale Pricesتعیین قیمت ویژه برای فروش عمده محصول با WooCommerce Wholesale Prices در همیار وردپرس

تعیین قیمت ویژه برای فروش عمده محصول

سلام دوستان؛

معمولا در فروشگاه ها افراد محصولات مورد نیاز خود را به صورت تک خریداری می کنند و برای همین یک فروشگاه بهتر است محدودیتی برای مشتریان قائل نشود زیرا ضرر خواهد کرد. اما گاهی پیش می آید که افراد قصد خرید عمده از فروشگاه را دارند. یعنی به جای یک محصول می خواهند چندین مورد و معمولا به تعداد بسیار زیاد از فروشگاه خریداری کنند. اینجاست که فروشگاه باید ببیند آیا تعداد کافی محصول برای فروش عمده در چنته دارد یا خیر؟ اصلا می تواند عمده فروشی انجام دهد؟
معمولا فروشگاه های اینترنتی تعداد کمی از یک محصول را خریداری می کنند و در صورت اتمام محصول دوباره آن را تمدید می کنند ولی بعضی دیگر از فروشگاه های اینترنتی بسته به کالایی که توزیع می کنند امکان خرید عمده را نیز برای مشتریان خود قرار می دهند. پس به تعداد کافی از محصول دارند که تصمیم به چنین کاری گرفته اند.
اگر یادتان باشد طی آموزش های ووکامرس به گزینه ای برای تخفیف برای خرید عمده اشاره کردیم. امروز می خواهیم به مبحث خرید و فروش عمده بپردازیم منتها به گونه ای دیگر!
در آموزش ووکامرس امروز قصد داریم افزونه ای را معرفی کنیم تا با کمک آن کاربران خاصی را در فروشگاه برای خرید عمده تعیین کنیم و قیمت مشخصی را برای آن محصولات که شامل حال خرید عمده می شوند در نظر بگیریم.

افزونه WooCommerce Wholesale Prices

woocommerce wholesale hamyarwp

به پیشخوان وردپرس رقته و افزونه ی WooCommerce Wholesale Prices را نصب و سپس فعال می کنیم. پس از فعال سازی به صفحه ی محصولی که در نظر دارید، فروش عمده برای آن قائل شوید رفته و تنظیمات فروش عمده را انجام دهید.

wholesale prices hamyarwp

همانطور که میبینید بخشی برای فروش عمده فعال شده که شما می توانید در اینجا قیمت مورد نظر خود را جهت فروش عمده تعیین کنید.
پس از آن باید به بخش کاربران رفته و کاربر مورد نظر که می خواهید خرید عمده داشته باشد را پیدا کنیم و حالت او را از مشترک روی wholesale customer قرار دهید.

customer role hamyarwp

در واقع با این کار نقش کاربر را مشخص می کنید و راه را برای خرید عمده توسط او باز می نمایید!

حال اگر مشتری با حساب کاربری خود وارد شود، محصولی که فروش ویژه ی برای حالت عمده فروشی خورده را مشاهده خواهد کرد…

whole-sale-price-hamyarwp

جمع بندی!

اگر تمایل دارید که محصولات خود را به صورت عمده نیز به فروش برسانید می توانید با کمک افزونه ای که امروز خدمت شما معرفی کردیم، محصول مشخصی را با قیمت فروش عمده برای مشتری مشخص به فروش برسانید.

دانلود افزونه WooCommerce Wholesale Prices

دانلود

صفحه افزونه

توجه داشته باشید که این نوشته توسط وردپرس نوت نوشته “نشده” است و منبع آن در لینک زیر آورده شده است.
رفتن به منبع نوشته

به اشتراک بگذارید

درباره نویسنده

من سعید مسلمی هستم. در وردپرس نوت میتونید تجربه ها و مقالات ترجمه شده توسط من درباره وردپرس رو بخونید. رشته‌ی تحصیلیم مخابرات هست که هیچ ربطی به تخصص هام در زمینه وب نداره :) توضیح: نوشته های موجود در دسته‌ی دایرکتوری، نوشته‌ی دایرکتِ وردپرس نوت نیست و از سایت های دیگر جمع آوری شده است.

در مورد این مطلب، یک نظر ثبت کنید

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.