حاشیه ملاقات ایران ــ یمن| حضور کلانی، ساکت و شکوری در رختکن تیم امید/ احترام نظامی مهدی‌خانی به کرانچار- اخبار ورزشی – اخبار تسنیم

به گفته خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم, تیم‌های فوتبال امید ایران و یمن در چارچوب دیداری از مرحله مقدماتی انتخابی المپیک ۲۰۲۰ توکیو از ساعت ۱۸:۴۵ امروز (یکشنبه) در ورزشگاه آزادی به مصاف یکدیگر رفتند. بخشی از حواشی این گیم در زیر می‌آید:

* محمد دانشگر، فرشید اسماعیلی و داریوش شجاعیان سه بازیکن استقلال در اواسط گیم در ورزشگاه آزادی حاضر شدند و میان دو نیمه هم ورزشگاه را ترک کردند.

* در شروع نیمه دوم موج حملات تیم ایران روی دروازه یمن زیاد شد و در همین راستا رضا شکاری، بازیکن لژیونر رستوف روسیه زننده نخستین گل تیم امید شد. شکاری در ادامه پس از گلزنی شادی گل خود را با هواداران تقسیم کرد و به ابراز احساسات آنها جواب داد.

* پس از گل اول تیم امید، مربیان و نیمکت‌نشینان این تیم به‌شدت خوشحالی کردند.

* گل زیبای مهدی مهدی‌خانی به یمن تماشاگران و حاضران در استادیوم را به‌شدت به‌وجد آورد و در ادامه مهاجم تیم امید به‌سمت نیمکت تیم خود رفت و با مربیان و هم‌تیمی‌هایش به شادی پرداخت. شادی گل مهدی‌خانی در نوع خود بسیار جالب بود و مقابل کرانچار به سرمربی تیمش احترام نظامی گزارد.

* در بیشتر دقایق گیم باران در ورزشگاه آزادی می‌بارید.

* پس از آخر گیم ابراهیم شکوری، حسین کلانی و محمدرضا ساکت ازبرای تبریک به اعضای تیم امید به رختکن این تیم رفتند.

 

انتهای پیام/*

Leave a comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *