درون ریزی محصولات در ووکامرس با WooCommerce- Product Importer

0

درون ریزی محصولات در ووکامرس با WooCommerce- Product ImporterReviewed by بهاره کوهستانی on Jul 2Rating: 5.0درون ریزی محصولات در ووکامرس با WooCommerce- Product Importerدرون ریزی محصولات در ووکامرس با WooCommerce- Product Importer در همیار وردپرس

درون ریزی محصولات در ووکامرس

سلام دوستان؛

بسیاری از صاحبان فروشگاه های اینترنتی، فروشگاه در دنیای واقعی نیز دارند و در واقع می توان گفت فروشگاهی داشته اند و تصمیم می گیرند که فروشگاه اینترنتی نیز ایجاد کنند. در اینصورت اگر لیستی از محصولات را در اختیار دارند و در سیستم کامپیوتری به صورت فایل متنی، اکسل و… دارند دیگر لازم نیست وقت بگذارند و یک بار دیگر تمامی محصولات به همراه توضیحات آن را در ووکامرس وارد کنند. چطور؟!

قبلا هم افزونه ای را به شما معرفی کردیم که با کمک درون ریزی از فایل هایی مانند اکسل به راحتی تمامی محصولات و اطلاعات مربوط به محصول را در ووکامرس وارد می کند و به عبارتی ایمپورت می نماید. کمی که در این مورد فکر کنیم می بینیم این ویژگی بسیار مهم وباعث راحتی کار ما میشود. چنانچه به هر دلیلی احتیاج به انجام چنین کاری داشته باشید می توانید از خدمات یا افزونه هایی که در ووکامرس برای درون ریزی موجود است،استفاده کنید.

در آموزش ووکامرس امروز قصد داریم به معرفی افزونه ی دیگری برای درون ریزی محتوا و اطلاعات محصولات در ووکامرس بپردازیم. این افزونه نیز افزونه ی قدرتمندی است و با قوانین خاصی به شما کمک می کند تا این عملیات را به راحتی انجام دهید.

افزونه WooCommerce – Product Importer

product importer woo hamyarwp

این افزونه بسیار کامل است و قابلیت های خوبی دارد،برای اینکه با امکانات و قابلیت های این افزونه آشنا شویم برخی از ویژگی های آن را برای شما می شماریم:

  • درون ریزی محصولات جدید
  • حذف محصولات فعلی
  • بروزرسانی محصولات موجود
  • درون ریزی تصاویر محصول
  • درون ریزی دسته بندی های محصول
  • درون ریزی برچسب محصول
  • درون ریزی از فایل اکسل
  • و…

به پیشخوان وردپرس رفته و افزونه را نصب می کنیم. پس از فعال سازی در زیر منوی ووکامرس گزینه ی “product importer” مشاهده میشود. با کلیک بر روی این گزینه می توانید تنظیمات را انجام داده و درون ریزی ها را شروع کنید. با هم به بررسی این بخش می پردازیم…

Settings

general settings 1 hamyarwpgeneral settings 2 hamyarwp

Enable archives: با کمک این گزینه می توانید تمامی فایل های درون ریزی شده را به صورت بایگانی درآورید تا در صورتی که حذف شدند یا اینکه قصد ندارید فعلا از آن ها استفاده کنید به صورت آرشیو ذخیره شوند.
Character encoding: برای اینکه اطلاعات ایمپورت شده از زبان فارسی پشتیبانی کند می توانید آن را تنظیم کنید.
Script timeout: مدت زمانی که طول می کشد تا فایل مورد نظر درون ریزی شود را می توان مشخص کرد.
Field delimiter: کاراکتر جداکننده ی هر سلول در فایل ایمپورت شده
Category separator: کاراکتر جداکننده ی دسته های محصولات در فایل ایمپورت شده
Product Category heirachy delimiter: کاراکتر جداکننده ی بین سلسله مراتب محصولات.
Enable CRON: این گزینه مخصوص توسعه دهندگان است که با فعال سازی آن می توانند به روش دیگری درون ریزی را انجام دهند.

Tools

tools hamyarwp

در این تب ابزارهای اضافی و مکملی موجود است که به کمک آن ها می توان امکان برون بری و موارد دیگر را نیز بر عهده گرفت.

Import

import hamyarwp

در این قسمت شما می توانید فایل مورد نظر را از کامپیوتر انتخاب کرده و عملیات درون ریزی را انجام دهید. مسیرهایی را برای شما مشخص کرده که می توانید از راه های آن فایل خود را انتخاب کنید.

import module

import madule hamyarwp

در این بخش می توانید ماژول های مورد نیاز را به افزونه اضافه کنید.

جمع بندی!

چنانچه محصولات و توضیحات محصول را در فایلی مانند اکسل دارید و می خواهید اطلاعات آن ها را وارد فروشگاه ووکامرسی کنید می توانید از افزونه های درون ریز استفاده کنید. امروز با یکی از افزونه های درون ریز آشنا شدیم که می توانید با کمک مطالب بالا آن را راه اندازی کنید.

دانلود افزونه WooCommerce – Product Importer

دانلود

صفحه افزونه

توجه داشته باشید که این نوشته توسط وردپرس نوت نوشته “نشده” است و منبع آن در لینک زیر آورده شده است.
رفتن به منبع نوشته

به اشتراک بگذارید

درباره نویسنده

من سعید مسلمی هستم. در وردپرس نوت میتونید تجربه ها و مقالات ترجمه شده توسط من درباره وردپرس رو بخونید. رشته‌ی تحصیلیم مخابرات هست که هیچ ربطی به تخصص هام در زمینه وب نداره :) توضیح: نوشته های موجود در دسته‌ی دایرکتوری، نوشته‌ی دایرکتِ وردپرس نوت نیست و از سایت های دیگر جمع آوری شده است.

در مورد این مطلب، یک نظر ثبت کنید

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.