دوره ۰ تا ۱۰۰ طراحی فروشگاه اینترنتی برگزار میشود

0

آموزش ۰ تا ۱۰۰ طراحی فروشگاه اینترنتی با Woocommerceسلام به همه دوستان عزیز

من علی حاجی محمدی هستم از تیم همیار وردپرس

به دلیل اینکه میخواستم دوره وبمستران هوشمند ۳ رو تکمیل‌تر کنم تاریخ برگزاری رو از فصل بهار به فصل تابستان منتقل کردم و زمان آزاد بیشتری پیدا کردم. از طرفی چند وقتی است که میخواهم آموزش جدیدی منتشر کنم با عنوان ۰ تا ۱۰۰ طراحی فروشگاه اینترنتی با Woocommerce که قطعا الان خیلی از طراحان وب عزیز بهش نیاز دارند و پیام های زیادی برای بنده در رابطه با ساخت این آموزش ارسال کرده اند (این آموزش قرار است که در آموزش آنلاین همیار وردپرس منتشر گردد)

از آنجایی که من زمان آزاد داشتم و قرار هم بود که فیلم آموزشی را در آموزش آنلاین منتشر کنیم، گفتم یک نظر سنجی از دوستان همیشگی خودمان انجام دهم و تعداد علاقه مندان به منتشر شدن این آموزش را پیش بینی کنیم و در ضمن ببینم اگر تعداد افرادی که علاقه مند  ( تهرانی هستند یا که امکان حضور در کلاس حضوری را دارند)  به شرکت در تنها دوره حضوری این آموزش هستند،  به حد نصاب رسید، یک دوره حضوری برگزار کنیم (و پس از آن دیگر برگزار نکنیم) و فیلم آموزشی آن را در آموزش آنلاین همیار وردپرس قراردهیم. (قطعا کسانی که در دوره حضوری شرکت کنند دسترسی به دانلود آموزش آنلاین کلاس نیز خواهند داشت)

آموزش ۰ تا ۱۰۰ طراحی قالب ووکامرس چیست؟

این آموزش هم مانند آموزش ۰ تا ۱۰۰ طراحی سایت به این صورت است که از ابتدا یک طرح را در فتوشاپ طراحی میکنیم و سپس آن طرح گرافیکی را تبدیل به کد میکنیم و سپس با وردپرس و در ادامه با ووکامرس سازگار میکنیم.

نتیجه نظر سنجی چه شد؟

قبل از هرچیز تشکر میکنم بابت شرکت در نظرسنجی ما و ممنون که تونستید نقش موثری در برگزاری این دوره داشته باشید.

نظرسنجی برگزاری دوره ۰ تا ۱۰۰ طراحی فروشگاه اینترنتی با ووکامرس را ۴۲۴ کاربر عزیز تکمیل کردند که ۳۸۵ نفر موافق برگزاری این دوره (به صورت حضوری و غیرحضوری) بودند و ۳۹ نفر نیز موافق برگزاری این دوره نبودند و ۷۲ نفر نیز برای شرکت در این دوره رزرو کرده اند.

woocommerce_nazarsanji

با احترام به تمام دوستانی که مخالف برگزاری این دوره بودند باید عرض کنم که دوره ۰ تا ۱۰۰ طراحی قالب ووکامرس برگزار خواهد شد…

میخواهید در این دوره شرکت کنید؟

ما به تمام ۷۲ نفری که شرکت در این دوره رو رزرو کرده بودند تماس گرفتیم و راهنمایی کردیم که چگونه در این دوره ثبت نام کنند. اگر شما هم میخواهید  در این دوره شرکت کنید ابتدا به اطلاعات دوره را مشاهده نمائید و سپس به آدرس hamyarwp.com/pay مراجعه نمائید و ثبت نام خود را قطعی نمائید.

اطلاعات دوره ۰ تا ۱۰۰ طراحی قالب ووکامرس

  • تعداد جلسات: ۸ جلسه
  • شروع دوره: نوبت اول: ۳ خرداد / نوبت دوم: ۴ خرداد
  • روزهای برگزاری: نوبت اول: شنبه و دوشنبه / نوبت دوم: یکشنبه و سه شنبه
  • ساعات برگزاری: ۱۶ تا ۱۹
  • ظرفیت هر نوبت: ۲۰ نفر
  • هزینه شرکت در دوره : حضوری: ۵۹۰ هزار تومان / غیرحضوری: ۲۹۰ هزار تومان
  • محل برگزاری: تهران، میدان توانیر

دوستانی که به صورت حضوری ثبت نام میکنند
علاوه برشرکت در دوره به صورت حضوری ماه تیرماه که دوره به صورت آموزش آنلاین منتشر شد به صورت رایگان دسترسی دانلود خواهند داشت.

دوستانی که غیرحضوری ثبت نام میکنند
روز بعد هر جلسه سری دوم لینک دانلود فیلم کامل آن جلسه به همراه فیل های ضمیمه را دریافت میکنند و در تیرماه که آموزش آنلاین این دوره منتشر شد دسترسی دانلود خواهند داشت.

برای ثبت نام از پرداخت آنلاین hamyarwp.com/pay استفاده نمائید و در علت پرداخت حضوری (نوبت اول یا دوم) یا غیر حضوری بودن ثبت نام خود را ذکر کنید.

در صورت داشتن هرگونه سوال با ۰۲۱۸۸۱۹۸۵۹۲ تماس حاصل نمائید.

بزرگترین دستاورد زندگی‌ام این بوده که با کمک یک تیم دلسوز در همیار وردپرس، توانسته ام چند هزار نفر فارسی زبان را به طراحی وب و وردپرس علاقه مند کنم.

توجه داشته باشید که این نوشته توسط وردپرس نوت نوشته “نشده” است و منبع آن در لینک زیر آورده شده است.
رفتن به منبع نوشته

به اشتراک بگذارید

درباره نویسنده

من سعید مسلمی هستم. در وردپرس نوت میتونید تجربه ها و مقالات ترجمه شده توسط من درباره وردپرس رو بخونید. رشته‌ی تحصیلیم مخابرات هست که هیچ ربطی به تخصص هام در زمینه وب نداره :) توضیح: نوشته های موجود در دسته‌ی دایرکتوری، نوشته‌ی دایرکتِ وردپرس نوت نیست و از سایت های دیگر جمع آوری شده است.

در مورد این مطلب، یک نظر ثبت کنید

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.