ذوالفقارنسب: وقت خداحافظی آبرومندانه چند ملی‌پوش فرا رسیده هست/ تیم ملی خیلی بهتر از قبل گیم می‌کند- اخبار ورزشی – اخبار تسنیم

بیژن ذوالفقارنسب در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم در مورد ملاقات دوستانه ایران و کره جنوبی در سئول که با تساوی یک ــ یک همراه شد، اظهار داشت: تیم ملی در گیم امروز نشان داد خیلی بهتر از قبل شده هست، اگرچه عقیده دارم این گیم دوستانه ارزش ۱۰ گیم تدارکاتی را ازبرای کادر فنی داشت، از این جهت که نقاط ضعف تیم ملی در آن به‌خوبی به‌چشم آمد، همان‌طور که نقاط قوت‌مان را کادر فنی تیم ملی دیدند.

وی در ادامه افزود: ما در کارهای تهاجمی خیلی خوب عمل کردیم و موقعیت‌های مناسبی را روی دروازه کره خلق کردیم، ولی در عین حال درواز‌ه‌مان چند دفعه به‌طور جدی تهدید شد تا معلوم شود که در خط دفاع احتیاج به تغییرات فردی داریم. بازیکنی مثل پورعلی‌گنجی در خط دفاع تیم ملی واقعاً تنها بود و بارها اشتباهات دیگر نفرات را پوشش داد. از همین الان سرمربی تیم ملی باید به‌فکر پیدا کردن یک مکمل مناسب ازبرای پورعلی‌گنجی در لیگ خودمان باشد.

پیشکسوت فوتبال کشورمان همچنین یادآور شد: تیم ملی در سایر خطوط نفرات خوبی در اختیار دارد و احتیاج به وقت هست که نفرات ملی‌پوش با تفکرات ویلموتس آشنا شوند. امیدوارم این شادابی و تحرک بالایی را که در گیم تیم ملی دیدیم در گیم‌های آینده این تیم به‌شکل بهتری ببینیم تا هواداران از تماشای گیم‌های ایران لذت ببرند.

کارشناس فوتبال ایران در واکنش به این سوال که آیا وقت خداحافظی بعضی بازیکنان پا به سن گذاشته از تیم ملی فرا نرسیده هست، گفت: مسلماً همین‌طور هست و به‌نظر من وقت خداحافظی آبرومندانه چهار پنج بازیکن تیم ملی رسیده هست. البته از من نخواهید اسمی از بازیکنی ببرم، ولی آنچه معلوم هست ما در هر پست چهار پنج بازیکن شایسته در اختیار داریم و اصلاً نباید نگران خداحافظی بازیکنی بود. آن‌قدر نفرات جایگزین خوب در لیگ‌مان هستند که کادر فنی تیم ملی دغدغه‌ای در این مورد نداشته باشد.

 

انتهای پیام/*

Leave a comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *