سامی نعاش: ایران تیمی شایسته هست و فشار زیادی به ما وارد آورد/ بدون گیم تدارکاتی در مسابقات حاضر شدیم- اخبار ورزشی – اخبار تسنیم

به گفته خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، سامی نعاش پس از دومین شکست تیم فوتبال امید یمن در چارچوب مسابقات فوتبال انتخابی المپیک ۲۰۲۰ که با نتیجه ۳ بر صفر مقابل امیدهای فوتبال ایران رقم خورد، اظهار داشت: شاهد گیم خوبی بودیم. تیم ایران در این گیم فشار زیادی به تیم ما وارد کرد و روی سه ضربه ایستگاهی و سه ضربه سر دروازه ما را باز کرد. در مجموع شاهد ملاقات خوبی بودیم و تماشاگران از دیدن آن لذت بردند.

سرمربی تیم فوتبال امید یمن در مورد حذف تیمش از دور مسابقات انتخابی المپیک ۲۰۲۰ هم خاطر نشان کرد: ما شرایط خاصی داشتیم و در نشست خبری قبلی به آن اشاره کردم. تنها یک ماه از وقت جمع شدن ما می‌گذرد و هیچ مسابقه تدارکاتی تا قبل از مسابقات نداشتیم.

وی در خاتمه تصریح کرد: نخستین مسابقه ما مقابل عراق و دومین دیدارمان مقابل ایران بود. تیم ما دیگر شانسی ازبرای صعود ندارد و از این به پس شاهد رقایت ایران و عراق ازبرای صعود از این گروه هستیم و گیم نهایی سرنوشت صعود  را معلوم خواهد کرد. ایران تیم شایسته‌ای هست که روی توپ‌های بلند عملکرد خوبی دارد.

 

انتهای پیام/

Leave a comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *