سردار آزمون: شاید در والیبال بتوانم بازیکن بهتری ازبرای زنیت باشم!- اخبار ورزشی – اخبار تسنیم

به گفته خبرگزاری تسنیم و به نقل از روزنامه اسپورت اکسپرس روسیه، سردار آزمون در واکنش به این سوال که چگونه به لیگ برتر فوتبال روسیه مسیر یافت گفت: در ترکیب ایران به عنوان بهترین بازیکن تورنمنت سن‌پترزبورگ انتخاب شدم و پس از آن پیشنهادی از تیم‌های روبین‌کازان و اینتر میلان دریافت کردم. تمایل روبین‌کازان ازبرای جذب من جدی‌تر و مهمتر بود، بدین‌خاطر تصمیم گرفتم تا با آنها قرارداد امضا کنم، البته تحقیقاتی هم در مورد روبین‌کازان انجام دادیم و می‌دانستیم چه کسی این تیم را مربیگری می‌کند. در آن وقت تیم روبین‌کازان موفقیت‌های بزرگی به دست آورد.

ملی‌پوش ایرانی تیم زنیت سن‌پترزبورگ درمورد شروع دوران فوتبالش گفت: ۱۳ سال داشتم و انتخاب میان فوتبال و والیبال دشوار بود ولی خانواده‌ام همواره از من حمایت می‌کردند. آنها هر ۲ ورزش را ازبرای من مورد ارزیابی و تحلیل قرار دادند. زمانی که فوتبال را انتخاب کردم، خانواده و نزدیکانم از آن خوشحال شدند. تا ۹ سالگی به صورت آماتور در بندرترکمن گیم می‌کردم. سپس به تیم فوتبال رده‌های پایه‌ای ایران مسیر یافتم. بنا به دلایلی از این تیم کنار گذاشتم شدم و پس از بازگشت دوباره به سمت والیبال رفتم. شاید من بتوانم بازیکن بهتری ازبرای زنیت سن ‌پترزبورگ در رشته والیبال باشم!

سردار آزمون سپس با اشاره به خانواده‌اش اظهار داشت: خواهرم و خانواده‌ام همراهم به کازان آمدند. حمایت‌های آنها به من خیلی کمک کرد. زمانی که در تیم پایه‌های روبین‌کازان گیم می‌کردم شرایط آسان نبود ولی در تیم اصلی شرایط بهتری وجود داشت. بازیکنان خوب بسیار زیادی بودند که مرا حمایت کردند.

مهاجم تیم ملی فوتبال ایران درمورد نحوه دریافت پیشنهاد تیم زنیت سن‌پترزبورگ می‌گوید: این پیشنهاد را به طور مستقیم در وقت جام ملت‌های آسیا ۲۰۱۹ دریافت کردم. خوشحال بودم می‌توانم در تیمی گیم کنم که مربی جوان و قدرتمندی دارد، البته به قربان بردیف (سرمربی روبین‌کازان) گفته بودم که می‌خواهم بروم. این چیز عجیبی هست درصورتیکه بازیکنی ازبرای تیمی گیم می‌کند و به سرمربی خود چیزی نگوید، البته ما ازبرای مدت وقت طولانی با هم کار کردیم و ارتباط بسیار خوبی داریم. الان من پیش سرگئی سماک (سرمربی ۴۳ ساله زنیت سن‌پترزبورگ) به عنوان یک دوست و مربی خوب آمدم. وی مربی جوان، هوشمند و مصمم هست، البته به خانواده‌ام هم گفته بودم درصورتیکه در روسیه بمانم می‌خواهم با سرگئی سماک کار کنم.

انتهای پیام/

 

Leave a comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *