سلطانی‌فر: در المپیک ریو از لحاظ پاداش قهرمانان چهارم بودیم/ والیبال در شأن و منزلت ایران تلاش کرد- اخبار ورزشی – اخبار تسنیم

به گفته خبرگزاری تسنیم و به نقل از سایت وزارت ورزش و جوانان، مسعود سلطانی‌فر در نشست با رؤسای فدراسیون‌های ورزشی که عصر امروز (چهارشنبه) با حضور رئیس کمیته ملی المپیک و معاونان این وزارتخانه برگزار شد، به تصویب قانون اهداف، وظایف و اختیارات وزارت ورزش و جوانان در مجلس شورای اسلامی اشاره کرد و گفت: خوشبختانه پس از چندین سال پیگیری و دوسال تحقیق در مجلس، این قانون تصویب شد و با اصلاح جزیی یک بند در کمیسیون فرهنگی، ان شاءالله به زودی به تصویب نهایی خواهد رسید.

وزیر ورزش و جوانان پیروزی‌های ورزشکاران در رشته‌های مختلف رزمی، توپی، میدانی و انفرادی به ویژه پیروزی‌های والیبال را تبریک گفت و افزود: تیم ملی والیبال بسیار خوب درخشید و در شأن و منزلت مردم ایران تلاش کرد و نتیجه گرفت. امیدوارم در دو هفته پایانی این رقابت‌ها که به میزبانی اردبیل و بلغارستان برگزار می شود بتوانند همین مسیر را ادامه دهند تا ان‌شاءالله جزو پنج تیم صعود کننده به مرحله پایانی باشیم.

وی با بیان اینکه والیبال توانست شور و شادی و نشاط و شعف را ازبرای مردم کشور به ارمغان آورد، ادامه داد: در روزی که در استان ارومیه و ازبرای تماشای ملاقات ایران و لهستان حضور داشتم شاهد بودم که شهر و استان در خدمت و متاثر از این رویداد بودند که امیدوارم همین مسیر در اردبیل هم تکرار شود و میزبانی بسیار خوبی از این مسابقات داشته باشیم.

وزیر ورزش و جوانان همچنین تصریح کرد: تحقیق‌های المپیک ریو نشان می‌دهد ما از لحاظ پاداش قهرمانان در میان ۲۰۰ کشور جهان، چهارم بودیم و در این زمینه خیلی بیشتر از کشورهای دیگر کار کرده‌ایم.

سلطانی‌فر در قسمت پایانی صحبت‌های خود به موضوعات مالیاتی فدراسیون‌های ورزشی پرداخت و گفت: پیشنهاد می‌کنم ازبرای جلسات بعدی از رئیس سازمان مالیاتی کشور دعوت شود تا دوستان به صورت مستند و دقیق مسائل و مشکلات خود را بیان کنند و جواب بگیرند.

 

 

انتهای پیام/

Leave a comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *