شخصی سازی آرشیو محصولات با WooCommerce Product Archive Customiser

0

شخصی سازی آرشیو محصولات با WooCommerce Product Archive CustomiserReviewed by بهاره کوهستانی on Apr 6Rating: 5.0شخصی سازی آرشیو محصولات با WooCommerce Product Archive Customiserشخصی سازی آرشیو محصولات با WooCommerce Product Archive Customiser در همیار وردپرس

شخصی سازی آرشیو محصولات در ووکامرس

سلام دوستان؛

در هر سایتی مطالب پس از مدتی با توجه به زمان بندی آن در جایی به صورت آرشیو یا بایگانی قرار می گیرند و از صفحه ی اصلی سایت خارج می شوند و هر زمان که بخواهید آن ها را مشاهده کنید می توانید به بخش آرشیو رفته و تمامی نوشته ها را به صورت یکجا ملاحظه کنید.
در فروشگاه اینترنتی نیز شما نمی توانید تمامی محصولات خود را در صفحه ی اصلی قرار دهید و بعد از مدتی با توجه به تعدادی که برای صفحه ی اصلی فروشگاه تعیین کرده اید، بقیه ی موارد قدیمی تر به صفحه ی به نام بایگانی یا همان آرشیو منتقل خواهند شد. اما ممکن است دیگر برخی از قابلیت ها را نداشته باشند مثلا قابلیت افزودن به صفحه ی خرید، یا دسته های محصول و…
این موضوع به نفع فروشگاه اینترنتی ما نیست! زیرا محصولی که قبلا در فروشگاه بوده و حال به بایگانی رفته ممکن است توسط بسیاری افراد مورد پسند قرار گیرد و بخواهند آن را خریداری کنند پس چه بهتر که در همان صفحه ی آرشیو بتوانند این کار را به راحتی انجام دهند. نگران نباشید!
در آموزش ووکامرس امروز افزونه ای را خدمت شما عزیزان معرفی می کنیم که امکان شخصی سازی بخش بایگانی را به ما می دهد و می توانیم هر آنچه که مد نظر ماست را به بخش آرشیو فروشگاه اضافه کنیم و در واقع طبق سلیقه ی خود آن را تکمیل کنیم.

افزونه WooCommerce Product Archive Customiser

product archive hamyarwp

با کمک افزونه ی “WooCommerce Product Archive Customiser” می توانیم امکاناتی مفید را به آرشیو محصولات اضافه کنیم.

به پیشخوان وردپرس رفته و افزونه را نصب می کنیم. پس از فعال سازی افزونه از منوی ووکامرس روی گزینه ی پیکربندی کلیک کرده و سپس در تب محصولات روی گزینه ی نمایش کلیک کنید. پس از تنظیمات اصلی با گزینه ی “Product Archives” رو به رو می شوید که تنظیمات افزونه است.

Product Archives

product archive setting hamyarwp

Product Columns: تعداد ستون هایی که محصولات در آن قرار داشته باشند را مشخص کنید. به صورت استاندارد در هر ردیف از چهار محصول استفاده می شود. در واقع از ۴ ستون می توان استفاده کرد.
Products per page: تعداد محصولات در هر صفحه. که به صورت استاندارد ۱۰ در نظر گرفته شده اما شما می توانید تعداد دلخواه خود را وارد کنید.
Display: چه مواردی برای محصولات در صفحه ی آرشیو نمایش داده شود. شما می توانید هر موردی که مد نظر دارید در اینجا علامت بزنید.
Display the “New” badge for how many days: در اینجا نیز مشخص می کنید که محصول چند روز به صورت جدید موجود باشد. 

حال تنظیمات را ذخیره کنید.

archive page hamyarwp

همانطور که در تصویر بالا مشاهده می کنید صفحه ی بایگانی را با تمامی امکانات موجود در فروشگاه و آنچه برای آن تعریف کردیم نمایش می دهد.

جمع بندی!

چنانچه می خواهید در صفحه ی آرشیو سایت تمامی محصولات شما با امکانات مورد نظر و دلخواه قرار گیرند می توانید از افزونه ای که امروز خدمت شما معرفی کردیم استفاده کنید.

دانلود افزونه WooCommerce Product Archive Customiser

دانلود   صفحه افزونه

توجه داشته باشید که این نوشته توسط وردپرس نوت نوشته “نشده” است و منبع آن در لینک زیر آورده شده است.
رفتن به منبع نوشته

به اشتراک بگذارید

درباره نویسنده

من سعید مسلمی هستم. در وردپرس نوت میتونید تجربه ها و مقالات ترجمه شده توسط من درباره وردپرس رو بخونید. رشته‌ی تحصیلیم مخابرات هست که هیچ ربطی به تخصص هام در زمینه وب نداره :) توضیح: نوشته های موجود در دسته‌ی دایرکتوری، نوشته‌ی دایرکتِ وردپرس نوت نیست و از سایت های دیگر جمع آوری شده است.

در مورد این مطلب، یک نظر ثبت کنید

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.