شریعتی: تا جهانی قزاقستان در سنندج تمرین می‌کنم/ در پی مدال و سهمیه المپیک هستم- اخبار ورزشی – اخبار تسنیم

صباح شریعتی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم با تاکید بر اینکه قسمت عمده تمریناتش تا جهانی قزاقستان را در ایران پیگیری خواهد کرد، اظهار داشت: تازه از آذربایجان به ایران برگشته‌ام، به تازگی در مسابقات قهرمانی اروپا سوم شدم. می‌خواهم این دو ماه و نیم باقی‌مانده تا جهانی را در سنندج و زیر نظر جمشید خیرآبادی تمرین کنم تا ازبرای قزاقستان به آمادگی مطلوب برسم.

کشتی‌گیر سنگین‌وزن تیم ملی آذربایجان ادامه داد: پس از اینکه در المپیک به مدال برنز رسیدم دو عامل سبب شد خیلی نتایج خوبی نگیرم، یکی مصدومیت‌هایم بود و دیگری هم رفتن خیرآبادی. در این مدت وقت تنها در مسابقات کشورهای اسلامی به مقام سوم رسیدم، ولی الان دوباره از نو استارت زده‌ام و امیدوار هستم در جهانی پیش رو علاوه بر اینکه روی سکو می‌روم، سهمیه المپیک ۲۰۲۰ توکیو را هم به دست آورم.

شریعتی درخصوص اینکه در سال‌های گذشته کشتی آذربایجان در پرداخت‌هایش با مشکلاتی مواجه بود، گفت: همچنان مشکلات مالی وجود دارد، ولی من تصمیم گرفتم بمانم و تا زمانی هم که کشتی می‌گیرم آنجا خواهم بود. تلاش خواهم کرد که دوباره مدال بگیرم و امیدوار هستم این اتفاق حتما در قزاقستان رخ دهد.

 

انتهای پیام/

 

Leave a comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *