فوتبال جهان| اونای امری: باید از فضاهای موجود در زمین ناپولی استفاده کردن کنیم/ نمی‌توانیم با قاطعیت از صعود حرف بزنیم- اخبار ورزشی – اخبار تسنیم

به گفته خبرگزاری تسنیم، اونای امری در کنفرانس خبری پیش از گیم تیمش مقابل ناپولی در دور برگشت مرحله یک چهارم نهایی رقابت‌های لیگ قهرمانان اروپا از مأموریت دشوار توپچی‌های لندن ازبرای حفظ برتری گیم رفت سخن گفت.

سرمربی تیم فوتبال آرسنال در این باره گفت: مسابقه متفاوت و سختی می شود، چون ناپولی هواداران زیادی را در ورزشگاه دارد. میزبان آماده هست با هوش و تمرکز خودش در خانه به میدان برود و بازیکنانی دارد که قادر به تغییر شرایط هستند. در سمت مقابل ما هم بازیکنان باتجربه‌ای داریم و می‌دانیم  ۹۰ دقیقه، وقت زیادی هست. می‌خواهیم بدون توجه به نتیجه گیم رفت، به سن‌پائولو برویم. قطعاً ازبرای برد، گلزنی و متوقف کردن ناپولی به میدان خواهیم رفت. قصد داریم از فضاهای موجود در زمین استفاده کردن کنیم و البته به ساختار ناپولی و توانایی‌های تکنیکی بازیکنانی مانند مرتنس، اینسینیه و زیلینسکی احترام می‌گذاریم. آنها بازیکنان بسیار باکیفیتی دارند که می‌توانند هر تیمی را به دردسر بیندازند. قادر هستیم مقابل آنها بجنگیم و مستحکم باقی بمانیم.

وی در آخر افزود: ناپولی در خانه بسیار قدرتمند گیم می‌کند. اینکه در این گیم شکست بخوریم، یک احتمال هست، بنابراین نمی‌توانیم در مورد صعود به دور بعدی با قاطعیت صحبت کنیم. همه چیز ۵۰ – ۵۰ هست و هم اکنون چیزی عوض نشده، ولی ذهنیت و هدف ما در این گیم کسب پیروزی هست.

 

انتهای پیام/

 

 

Leave a comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *