فوتبال جهان| توخل: نیازی نمی‌بینم درمورد نیمکت‌نشین کردن امباپه توضیح بدهم/ خوشحالیم که ۴ بر یک نباختیم!- اخبار ورزشی – اخبار تسنیم

به گفته خبرگزاری تسنیم، توماس توخل پس از شکست ۳ بر ۲ تیمش مقابل نانت در گیم معوقه رقابت‌های لیگ دسته اول فرانسه (لوشامپیونه) به انتقاد از بازیکنان خود پرداخت.

سرمربی تیم فوتبال پاری‌سن‌ژرمن در این باره گفت: خیلی بد گیم کردیم و خوشحالیم که ۴ بر یک نباختیم. واقعاً لایق شکست بودیم. در گیم مقابل لیل، گیم را تحت کنترل داشتیم، ولی این دفعه اصلاً در طول ۹۰ دقیقه چیز خاصی نشان ندادیم. درصورتیکه بازیکنان با نظم و قدرت گیم کنند، همیشه از آنها دفاع خواهم کرد، ولی شاگردانم در رقابت با نانت، خوب ظاهر نشدند و کاری انجام ندادند.

وی در ادامه افزود: ۹ بازیکن مصدوم داریم و نمی‌دانم آنها به گیم یکشنبه با موناکو می‌رسند یا نه. وضعیت دشواری داریم. درصورتیکه بازیکن PSG هستید، باید در هر ثانیه و هر گیم تمرکز لازم را داشته باشید. باید انگیزه‌مان را بالا ببریم، چون هم اکنون روی کاغذ قهرمانی ما در لیگ قطعی نشده و مبارزات بزرگی در پیش داریم. این نمایش بد را می‌پذیریم و اعتمادبه‌نفس‌مان را حفظ می‌کنیم.

توخل همچنین در مورد نیمکت‌نشینی مهاجم جوان تیمش گفت: نیمکت‌نشین کردن امباپه تصمیم من بود و نیازی نمی‌بینم در این باره توضیح بدهم.

 

انتهای پیام/

Leave a comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *