فوتبال جهان| لایحه دولت روسیه ازبرای مجازات فروشندگان بلیت‌های جعلی یورو ۲۰۲۰- اخبار ورزشی – اخبار تسنیم

به گفته خبرگزاری تسنیم و به نقل از خبرگزاری ریانووستی روسیه، مجلس دولتی دومای روسیه امروز (سه‌شنبه) تحقیق پیش‌نویس لایحه مسئولیت‌های قانونی ازبرای کسانی که کار به فروش غیرقانونی یا جعلی بلیت‌های گیم‌های جام ملت‌های اروپا ۲۰۲۰ کنند را شروع کرد.

براساس لایحه پیشنهادی دولت روسیه به مجلس دوما شهروندانی که به صورت غیرقانونی کار به فروش بلیت گیم‌های جام ملت‌های اروپا ۲۰۲۰ کنند، ۲۰ تا ۲۵ برابر ارزش بلیت به عنوان جریمه تا سقف ۵۰ هزار روبل ازبرای آنها اعمال می شود.

این جریمه ازبرای کارمندان و نهادهای قانونی بدون مجوز ۲۵ تا ۳۰ برابر ارزش بلیت تا سقف ۱۵۰ هزار روبل و همچنین محرومیت از فعالیت‌های اداری تا ۹۰ روز هست. افراد حقوقی نیز باید در انتظار جریمه نقدی از ۵۰۰ هزار تا میلیون روبل و محرومیت فعالیت‌های اداری تا سقف ۹۰ روز باشند.

فروش بلیت‌های جعلی گیم‌های جام ملت‌های اروپا ۲۰۲۰ ازبرای شهروندان روسی جریمه‌ نقدی ۵۰ تا ۷۰ هزار روبل، ازبرای کارمندان و نهادهای قانونی ۱۵۰ تا ۲۰۰ هزار روبل و افراد حقوقی از یک میلیون و ۵۰۰ هزار تا دو میلیون روبل را در پی خواهد داشت.

جام ملت‌های اروپا ۲۰۲۰ در ۱۲ کشور برگزار می‌شود و سن‌پترزبورگ روسیه میزبانی چهار گیم مراحل گروهی و یک چهارم نهایی را بر عهده خواهد داشت.

 

انتهای پیام/

Leave a comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *