فوتبال جهان| لمپارد: می‌خواهم ناکامی‌ دوران بازیگری‌ام ازبرای بردن سوپرجام اروپا را جبران کنم- اخبار ورزشی – اخبار تسنیم

به گفته خبرگزاری تسنیم، فرانک لمپارد در نشست خبری پیش از گیم فردا شب (چهارشنبه) چلسی مقابل لیورپول در سوپرجام اروپا، از دچار شدن انگولو کانته به یک مصدومیت جزئی خبر داد و اینکه احتمال دارد به سبب این مصدومیت، هافبک فرانسوی آبی‌های لندن به گیم قهرمان فصل گذشته لیگ اروپا برابر قهرمان فصل گذشته لیگ قهرمانان اروپا بازماند.

لمپارد در جواب به این سؤال که به چه دلیل کانته گیم گذشته چلسی مقابل منچستریونایتد در هفته اول لیگ برتر انگلیس جزو نیمکت‌نشینان بود، گفت: کانته در ترکیب اصلی نبود چون مصدوم بود. من کاملاً می‌دانم که وی ازبرای ما چه بازیکن مهمی هست. وی در جریان گیم دچار مصدومیت خفیف دیگری شد و ما داریم وضعیتش را ارزیابی می‌کنیم. من بهترین تیم را ازبرای بردن گیم انتخاب می‌‌کنم و مسئله سن و سال محدودیتی در این زمینه ایجاد نخواهد کرد. میسون ماونت لیاقت آن را دارد که فرصت حضور در این گیم را داشته باشد. من از میدان دادن به بازیکنان جوان هراس ندارم. از نظر شیوه گیم‌مان هم باید بگویم که من بعضی از حرکات هجومی بدون توپ‌مان در گیم گذشته را دوست داشتم. ما باید تطبیق‌پذیر باشیم و قدرت حریف مقابل‌مان را هم مدنظر داشته باشیم. آنها ممکن هست با توجه به شیوه گیم ما تغییراتی در گیم‌شان اعمال کنند.

 

لمپارد با عنوان اینکه ویلیان و آنتونیو رودیگر – دو بازیکنی که گیم قبلی چلسی مقابل منچستریونایتد را به دلیل مصدومیت از دست دادند – به بازگشت به تیم نزدیک شده اند، افزود: ویلیان و رودیگر اینجا همراه ما هستند و هر کدام‌شان در مقطع متفاوت از مسیر ریکاوری‌شان هستند. ویلیان خیلی تا رسیدن به آمادگی کامل فاصله ندارد ولی قرار دادن وی در ترکیب ازبرای چنین گیم پرفشاری دشوار هست. وی و رودیگر هر دو نیمکت‌نشین خواهند بود.

سرمربی چلسی که در وقت بازیگری‌اش در این تیم دو دفعه فرصت کسب عنوان قهرمانی در سوپرجام اروپا را از دست داد، ازبرای بردن این جام به عنوان مربی انگیزه زیادی دارد.

وی تأکید کرد: بردن سوپرجام اروپا ازبرای باشگاه خیلی با اهمیت هست. من دوبار این فرصت را در شرایطی بد از دست داده‌ام. خیلی با اهمیت هست که با تمام توان‌مان تلاش کنیم تا این جام را ببریم. این جام ازبرای باشگاه یک جام دیگر هست. ما با این احساس که می‌توانیم با لیورپول رقابت کنیم به میدان می‌رویم.

انتهای پیام/

Leave a comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *