فوتبال جهان| نیکو کواچ: مایل بودم ریبری و روبن را در ۲۵ سالگی در اختیار داشتم- اخبار ورزشی – اخبار تسنیم

به گفته خبرگزاری تسنیم، نیکو کواچ در کنفرانس خبری پیش از  گیم تیمش مقابل اینتراخت فرانکفورت در هفته پایانی رقابت‌های بوندس‌لیگای آلمان، نشان داد نگرانی  خاصی بابت از دست دادن برتری ۲ امتیازی در صدر جدول ندارد.

 سرمربی تیم فوتبال بایرن‌مونیخ در این باره گفت: خامس روز شنبه نمی‌تواند گیم کند. نویر پیشرفت خوبی داشته ولی هدف وی حضور در ملاقات فینال جام حذفی هست. مارتینس فردا به تمرینات برمی‌گردد و کیمیش با وجود حضور کم در تمرینات وضعیت خوبی دارد…علاقه ای به بحث‌های مطرح شده درمورد مربی فصل پس تیم  ندارم. ما شانس این را داریم که روز شنبه قهرمان لیگ شویم و تمام تمرکزم را روی این موضوع گذاشته‌ام. هم اکنون ۲ سال دیگر از قرارداد من باقی مانده و می‌خواهم  آن را به انجام برسانم. منتظر انجام کارهای پیش رو هستم. پس از گیم مقابل دوسلدورف در پاییز پیشرفت خوبی داشته‌ایم و تنها در ۲ گیم مقابل لورکوزن و لیورپول شکست خوردیم.

وی در ادامه اظهار داشت: جدایی روبن و ریبری ناراحت کننده هست. دوست داشتم آن‌ها را در ۲۵ سالگی در اختیار داشتم،  نه در ۳۵ سالگی. من به شما نخواهم گفت  چه کسی گیم خواهد کرد. این یک فینال هست و من فکر می‌کنم تیم انگیزه مضاعفی دارد. شما می‌توانید زیاد صحبت کنید ولی دشوار‌ترین کار، پیاده  کردن ایده‌هاست. ما در حال گذار هستیم. توسعه و پیشرفت تیم در مسیر صحیحی هست…درصورتیکه فصل پس اینجا نباشم کماکان به سبک گذشته زندگی خواهم کرد. پول در زمره  اهداف اولیه من نیست…می‌خواهم  عناوینی را کسب کنم و عملکرد خوب ارائه دهم. هرگز از تلاش دست نکشیده‌ام و در آینده هم این‌شکل خواهد بود…جهان باید با رفتار ما  بهتر شود. احتیاج داریم  همدلی بیشتری نسبت به یکدیگر داشته باشیم. زمانی درمورد همدیگر صحبت می‌کنیم، موظفیم استاندارها را رعایت کنیم. مقابل اینتراخت ازبرای برد گیم می‌کنیم. نمی‌خواهیم به نتایج سایر  تیم‌ها توجه کنیم…فرانکفورت هم به برد احتیاج دارد و رو به جلو گیم می‌کند…کار آسانی در پیش نخواهیم داشت. فرانکفورت در این فصل پیشرفت بسیار خوبی داشته هست.

 

انتهای پیام/

Leave a comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *