فوتبال جهان| هوملس رسماً به بوروسیا دورتموند برگشت- اخبار ورزشی – اخبار تسنیم

به گفته خبرگزاری تسنیم و به نقل از نشریه میرر، انتقال متس هوملس که از آخر فصل گذشته زمزمه‌هایش شنیده می‌شد، امروز (چهارشنبه) به وقوع پیوست و وی به تیمی بازگشت که پیش از گیم در بایرن مونیخ ازبرای آن توپ می‌زد.

هوملس سه فصل پیش از زردپوشان وستفالن جدا شد و به بایرن مونیخ پیوست ولی با توجه به کمرنگ شدن نقشش در این تیم، ترجیح دادن شده بازیکنی مانند نیکلاس زوله به وی و نیز ورود یک مدافع میانی تازه مانند لوکاس هرناندس، این مدافع آلمانی ترجیح داد به تیم سابقش برگردد تا شانس بیشتری ازبرای گیم داشته باشد.

هوملس ۳۰ ساله که با بایرن مونیخ ۳ قهرمانی پیاپی در بوندس‌لیگا کسب کرد، با قراردادی که گفته می‌شود حدود ۳۳ میلیون پوند هست و ۳ فصل اعتبار دارد، به دورتموند برگشت. وی در دوره نخست حضور خود در وستفالن ۳۰۹ گیم ازبرای این تیم انجام داده بود.

مذاکره میان دو باشگاه بایرن مونیخ و دورتموند ازبرای انتقال هوملس به دورتموند از هفته پیش شروع شد و زردپوشان به یکی از اهداف با اهمیت خود ازبرای تقویت خط دفاعی‌شان که فصل گذشته در ۳۴ هفته بوندس‌لیگا ۴۴ دفعه اجازه عبور توپ از خط دروازه را داد، دست یافتند. هوملس تا سال ۲۰۲۱ با بایرن مونیخ قرارداد داشت.

هوملس فصل گذشته تنها ۲۰ گیم ازبرای بایرن مونیخ انجام و جای خود در ترکیب اصلی تیم را به نیکلاس زوله داد، کسی که انتظار می‌رود در فصل آینده زوج لوکاس هرناندس ۷۲ میلیون پوندی در قلب خط دفاعی بایرن مونیخ باشد.

انتهای پیام/

Leave a comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *