فوتبال جهان| واکر پس از تمدید قرارداد با سیتی: قبول پیشنهاد باشگاه تصمیم ساده‌ای بود- اخبار ورزشی – اخبار تسنیم

به گفته خبرگزاری تسنیم، کایل واکر دفاع راست ۲۹ ساله تیم فوتبال منچسترسیتی قراردادش را با این تیم تا سال ۲۰۲۴ تمدید کرد.

واکر که ماه جولای سال ۲۰۱۷ از تاتنهام به منچسترسیتی پیوست، تا سال ۲۰۲۲ با این تیم قرارداد داشت ولی عملکرد خوبش در این تیم مسئولان باشگاه را ازبرای افزایش مدت وقت قراردادش مجاب کرد و به این ترتیب وی متعهد شد که تا آخر فصل ۲۴-۲۰۲۳ در استادیوم اتحاد بماند.

وی که در تیم تحت هدایت پپ گواردیلا بیش از ۱۰۰ گیم در همه رقابت‌ها انجام داده، دو دفعه با این تیم قهرمان انگلیس، دو دفعه جام اتحادیه، یک دفعه قهرمان جام حذفی و یک دفعه هم قهرمان جام خیریه شده هست.

وی پس از امضای قرارداد جدیدش به سایت باشگاه گفت: از بستن قراردادی تازه با منچسترسیتی هیجان زده‌ام. گیم ازبرای سیتی تمام چیزی بود که من امید داشتم رخ دهد و امیدوارم که این مسیر باز هم ادامه داشته باشد. قبول پیشنهاد باشگاه ازبرای تمدید قراردادم تصمیمی بسیار ساده بود. می‌خواهم ازبرای بردن جام‌های بیشتر بجنگم، در بالاترین سطوح گیم کنم و احساس می‌کنم که به عنوان بازیکن منچسترسیتی پیشرفت زیادی داشته‌ام. نگرش باشگاه در داخل و خارج از زمین گیم، کاملاً مطابق رویکرد من هست و من آماده‌ام که ۵ سال دیگر در منچسترسیتی گیم کنم و امیدوارم که در این مدت وقت جام‌های بیشتری کسب کنم.

انتهای پیام/

Leave a comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *