لوکاکو: کونته از خیلی وقت پیش مرا می‌خواست/ در ضدحملات تیم قدرتمندی داریم- اخبار ورزشی – اخبار تسنیم

به گفته خبرگزاری تسنیم، روملو لوکاکو ۲۶ ساله که در این تابستان پس از دو فصل حضور در منچستریونایتد و ثبت آمار ۴۲ گل زده در ۹۶ گیم از این تیم انگلیسی جدا و با قراردادی به ارزش ۶۵ میلیون یورو که با پاداش‌های درنظر گرفته شده تا ۷۵ میلیون یورو می‌تواند برسد به اینتر پیوست، در تازه‌ترین اظهارنظرش درمورد پیوستن به نراتزوری گفت: سرانجام زیرنظر کونته کار کردم، سرمربی‌ای که از خیلی وقت پیش مرا می‌خواست.

این مهاجم بلژیکی که در دو گیم اول اینتر در فصل تازه سری A ایتالیا دو گل ازبرای این تیم به ثمر رسانده هست، در قسمت دیگری از صحبت‌هایش خاطرنشان کرد: در اینتر به مانند تیم ملی بلژیک، تیم خوبی داریم. من یک گل زیبا به ثمر رساندم و در ضدحملات هم تیم قدرتمندی داریم. خیلی اهمیت دارد که تیم به این شکل گیم کند. ما تمرکز و قدرت لازم را داریم و چند گل زیبا هم به ثمر رسانده‌ایم.

وی همچنین درمورد شعارهای نژادپرستانه هواداران کالیاری خطاب به وی در هفته دوم سری A ایتالیا اظهار داشت: من تنها چند کلمه گفتم، کلماتی که خیلی قدرتمند بودند و همه درکش کردند. سری A در تلاش ازبرای رفع این موضوع هست و امیدوارم یوفا و فیفا هم نهادهای بعدی ازبرای حل این مسئله باشند.

انتهای پیام/

Leave a comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *