لیگ قهرمانان اروپا| تاتنهام در رالی گل جذاب «اتحاد»، منچسترسیتی را حذف کرد/ لیورپول به راحتی رقیب بارسلونا در نیمه نهایی شد- اخبار ورزشی – اخبار تسنیم

به گفته خبرگزاری تسنیم، با صعود تیم‌های فوتبال تاتنهام و لیورپول، پرونده مرحله یک چهارم نهایی رقابت‌های لیگ قهرمانان اروپا بسته شد.

در جریان شب دوم از دور برگشت مرحله یک چهارم نهایی این جام، تاتنهام در یک گیم جذاب در زمین منچسترسیتی ۳ بر ۴ مغلوب شد، ولی به خاطر برتری یک بر صفر در گیم رفت، با تساوی مجموع ۴ – ۴ و به لطف گل‌زده در خانه حریف ازبرای نخستین دفعه در تاریخش به نیمه نهایی لیگ قهرمانان مسیر یافت. 

ابتدا استرلینگ در دقیقه ۴ سیتی را پیش انداخت، ولی «مین» کره‌ای مانند گیم رفت گلزنی کرد و در دقایق ۷ و ۱۰ تور دروازه سیتی را لرزاند. گل برناردو سیلوا در دقیقه ۱۱ گیم را به تساوی کشاند و استرلینگ در دقیقه ۲۱، منچسترسیتی را با پیروزی ۳ بر ۲ به رختکن فرستاد.

در نیمه دوم آگوئرو در دقیقه ۵۹ گل چهارم سیتی را زد، ولی ضربه یورنته در دقیقه ۷۳ که با تأیید سیستم کمک داوری گل عنوان شد، گل سوم تاتنهام را رقم زد. در آخر تاتنهام در ورزشگاه اتحاد جشن صعود گرفت و باز هم گواردیولا در مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان حذف شد. به این ترتیب تاتنهام در نیمه نهایی به مصاف دیگر شگفتی‌ساز این مرحله به این معنی آژاکس می‌رود.

براساس این گفته، در دیگر گیم، لیورپول قدرتمندانه در زمین پورتو به برتری ۴ بر یک رسید و به پیروزی مجموع ۶ بر یک دست یافت. مانه در دقیقه  ۲۶، صلاح در دقیقه ۶۵، فرمینو در دقیقه ۷۷ و فن‌دایک در دقیقه ۸۴ ازبرای لیورپول و میلیتاتو در دقیقه ۶۸ ازبرای پورتو گلزنی کردند. لیورپول با این پیروزی، رقیب بارسلونا در نیمه نهایی شد.

 

انتهای پیام/

Leave a comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *