مدت وقت دوری لاپورت از میادین معلوم شد- اخبار ورزشی – اخبار تسنیم

به گفته خبرگزاری تسنیم، امریک لاپورت که اخیراً در گیم منچسترسیتی مقابل برایتون در هفته چهارم لیگ برتر انگلیس از ناحیه غضروف و مینیسک جانبی زانو دچار آسیب‌دیدگی شد و عمل جراحی موفقیت‌آمیزی را در شهر بارسلونا پشت سر گذاشت، ازبرای مدت وقت نسبتاً طولانی خانه‌نشین خواهد بود.

پپ گواردیولا، سرمربی موفق منچسترسیتی در کنفرانس خبری پیش از ملاقات فردا شب (شنبه) شاگردانش مقابل نوریچ‌سیتی در هفته پنجم لیگ برتر انگلیس، در مواجهه با این سوال که «لاپورت ازبرای چه مدت وقت به دور از میادین خواهد بود؟»، گفت: ازبرای مدت وقت طولانی، پنج یا شش ماه. شاید وی در ماه ژانویه یا فوریه به شرایط گیم برسد. قطعاً بازگشت لاپورت در سال آینده میلادی خواهد بود.

پیش از این بعضی رسانه‌ها خبر داده‌ بودند لاپورت به مدت وقت چهار تا پنج ماه به دور از مستطیل سبز خواهد بود و انتظار می‌رود در نیم‌فصل دوم بتواند تیم تحت هدایت پپ گواردیولا را همراهی کند.

لاپورت ۲۵ ساله که در سال ۲۰۱۷ با قراردادی به ارزش ۵۷ میلیون پوند از اتلتیک بیلبائو به منچسترسیتی پیوست، تاکنون با این تیم دو قهرمانی لیگ برتر، یک قهرمانی جام حذفی انگلیس، دو قهرمانی جام اتحادیه انگلیس و یک قهرمانی جام خیریه را تجربه کرده هست.

انتهای پیام/

Leave a comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *