معروف: با ثبات و شخصیت تیمی بالا گیم می‌کنیم/ خوش‌میان هستم که به فینال می‌رسیم- اخبار ورزشی – اخبار تسنیم

به گفته خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم سعید معروف پس از پیروزی ایران مقابل کانادا در نشست خبری حضور پیدا کرد و گفت: خوشحالم که هفته سوم را با برد شروع کردیم. با توجه به بردهای هفته های اول الان در زمین خودمان راحت تر گیم می کنیم. خوشبختانه با اعتماد به نفس وارد زمین شدیم.

وی ادامه داد: تیم کانادا هم گیم خوبی از خود نشان داد. ممکن بود کار در ست دوم و سوم ازبرای ما دشوار تر شود، ولی خوب گیم کردیم و در آخر سه بر صفر برنده شدیم. از همه کسانی که به سالن آمدند و تیم را تشویق کردند تشکر می کنم. شرمنده افرادی شدیم که به دلیل بی برنامگی مسئولان نتوانستند بلیت تهیه کرده و به سالن بیایند.

کاپیتان تیم ملی والیبال ایران خاطرنشان کرد: خوشبختانه بازیکنان شرایط خیلی خوبی دارند، ولی ممکن بود این شرایط برعکس باشد. امکان داشت درصورتیکه گیم ها را بد شروع کنیم همه بد ما را بگویند، ولی الان همه از ما تعریف می کنند.

معروف افزود: شخصیت تیمی ما با عملکرد خوب بازیکنان بالاتر رفت. معمولاً ما ایرانی ها با یک برد خیلی بالا می رویم و با یک شکست خودمان را می بازیم، ولی امسال با ثبات و شخصیت تیمی بالا گیم می کنیم.

وی درخصوص احتمال حضور ایران در فینال گفت: حضور ما در فینال هم اکنون قطعی نشده هست، ولی خیلی خوش میان هستیم. ۶ تیمی که به فینال صعود می کنند جزو قوی ترین تیم های جهان هستند. درصورتیکه صعود کنیم در پی سکو هستیم و درصورتیکه مدالی هم کسب نشود، قطعا ًنمره قبولی خواهیم گرفت.

 

انتهای پیام/

Leave a comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *