نصرتی: استراماچونی مربی خیلی خوب و باکلاسی هست/ استقلال می‌خواهد فوتبالی باکیفیت را به نمایش بگذارد- اخبار ورزشی – اخبار تسنیم

محمد نصرتی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، درمورد شکست ۳ بر یک تیمش مقابل استقلال در ملاقات تدارکاتی اظهار داشت: ما ازبرای اینکه بازیکنان‌مان از شرایط مسابقه دور نشوند، کار به برگزاری ملاقات تدارکاتی کردیم. تلاش کردیم از بازیکنانی که کمتر فرصت گیم کردن داشتند، استفاده کردن کرده و ارزیابی‌شان کنیم تا اعتمادبه‌نفس‌شان نیز بالا برود. گیم خیلی خوبی بود و تنها داور کمی از کیفیت آن را زیر سؤال برده بود. داور پنالتی‌های بی‌موردی ازبرای استقلال گرفت. مشابه پنالتی استقلال، توپ به دست بازیکن خورد، ولی داور پنالتی نگرفت.

وی در مورد ارزیابی‌اش از تیم استقلال تضریح کرد: نکته واضح استقلال این هست که استراماچونی دوست دارد تیمش فوتبال باکیفیتی روزی زمین گیم کند. تیم استقلال واقعاً دنبال فوتبال گیم کردن بود و دنبال این نبود که از مسیر‌های دیگر ازبرای رسیدن به گل استفاده کردن کند. استقلالی‌ها با مربی تازه خود کار اصولی را انجام می‌دهند و می‌خواهند تیم‌شان را از پایه درست کنند.

سرمربی گل ریحان درمورد اینکه هواداران استقلال کم طاقت بوده و منتظر نتیجه‌گیری تیم‌شان هستند، تصریح کرد: هواداران استقلال باید صبر و تحمل‌شان را بالا ببرند. استراماچونی مربی میان‌المللی هست، با تیم‌های بزرگی کار کرده و کارنامه خوبی دارد. با اهمیت‌تر از همه اینکه وی انگیزه زیادی ازبرای کار کردن در استقلال دارد. به اعضای مجموعه استقلال تبریک می‌گویم که با آوردن چنین مربیانی به فوتبال ملی ما نیز کمک می‌کنند.

نصرتی راجع به صحبت‌هایی که با سرمربی استقلال انجام داد، گفت: ازبرای این مربی آرزوی موفقیت در ایران را کردم. کار کردن دشوار هست و یکسری مشکلات نیز وجود دارد. استراماچونی هم از من درمورد لیگ یک و شرایط تیمم سؤال پرسید. یکی دو خاطره از گیم‌های تیم ملی در جام جهانی و گیم خاطره انگیزه ایران و رم تعریف کردم. به اعتقاد من استراماچونی مربی خیلی خوب، با شخصیت و باکلاسی هست.

انتهای پیام/

Leave a comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *