نظرسنجی برگزاری دوره حضوری ۰ تا ۱۰۰ طراحی فروشگاه اینترنتی

0

آموزش ۰ تا ۱۰۰ طراحی فروشگاه اینترنتی با Woocommerceسلام به همه دوستان عزیز

من علی حاجی محمدی هستم از تیم همیار وردپرس

به دلیل اینکه میخواستم دوره وبمستران هوشمند ۳ رو تکمیل‌تر کنم تاریخ برگزاری رو از فصل بهار به فصل تابستان منتقل کردم و تایم آزاد بیشتری پیدا کردم. از طرفی چند وقتی است که میخواهم آموزش جدیدی منتشر کنم با عنوان ۰ تا ۱۰۰ طراحی فروشگاه اینترنتی با Woocommerce که قطعا الان خیلی از طراحان وب عزیز بهش نیاز دارند و پیام های زیادی برای بنده در رابطه با ساخت این آموزش ارسال کرده اند (این آموزش قرار است که در آموزش آنلاین همیار وردپرس منتشر گردد)

از آنجایی که من زمان آزاد داشتم و قرار هم بود که فیلم آموزشی را در آموزش آنلاین منتشر کنیم، گفتم یک نظر سنجی از دوستان همیشگی خودمان انجام دهم و تعداد علاقه مندان به منتشر شدن این آموزش را پیش بینی کنیم و در ضمن ببینم اگر تعداد افرادی که علاقه مند  ( تهرانی هستند یا که امکان حضور در کلاس حضوری را دارند)  به شرکت در تنها دوره حضوری این آموزش هستند،  به حد نصاب رسید، یک دوره حضوری برگزار کنیم (و پس از آن دیگر برگزار نکنیم) و فیلم آموزشی آن را در آموزش آنلاین همیار وردپرس قراردهیم. (قطعا کسانی که در دوره حضوری شرکت کنند دسترسی به دانلود آموزش آنلاین کلاس نیز خواهند داشت)

پس اگر دوست دارید این آموزش منتشر شود و این آموزش مورد نیاز شما هم هست، ممنون میشوم در نظر سنجی زیر شرکت کنید:

در چند روز اینده این نوشته تغییر خواهد کرد و اگر تعداد افراد ثبت نامی به حد نصاب رسید اطلاعات دوره منتشر خواهد شد.

آرزومند بهترین ها برای شما هستم.

بزرگترین دستاورد زندگی‌ام این بوده که با کمک یک تیم دلسوز در همیار وردپرس، توانسته ام چند هزار نفر فارسی زبان را به طراحی وب و وردپرس علاقه مند کنم.

توجه داشته باشید که این نوشته توسط وردپرس نوت نوشته “نشده” است و منبع آن در لینک زیر آورده شده است.
رفتن به منبع نوشته

به اشتراک بگذارید

درباره نویسنده

من سعید مسلمی هستم. در وردپرس نوت میتونید تجربه ها و مقالات ترجمه شده توسط من درباره وردپرس رو بخونید. رشته‌ی تحصیلیم مخابرات هست که هیچ ربطی به تخصص هام در زمینه وب نداره :) توضیح: نوشته های موجود در دسته‌ی دایرکتوری، نوشته‌ی دایرکتِ وردپرس نوت نیست و از سایت های دیگر جمع آوری شده است.

در مورد این مطلب، یک نظر ثبت کنید

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.