نظرسنجی مباحث دوره‌ی آموزش پلاگین نویسی ووکامرس

0

نظرسنجی مباحث دوره‌ی آموزش پلاگین نویسی ووکامرسReviewed by علی حاجی محمدی on Jun 25Rating: 5.0نظرسنجی مباحث دوره‌ی آموزش پلاگین نویسی ووکامرسنظرسنجی مباحث دوره‌ی آموزش پلاگین نویسی ووکامرس

نظرسنجی مباحث دوره‌ی آموزش پلاگین نویسی ووکامرسسلام به همه‌ی دوستان عزیز

در حال ثبت نام و تکمیل شرکت کنندگان دوره‌ی جامع وبمستران هوشمند ۳ هستیم. از آنجایی که این دوره بیشتر حالت کسب و کاری دارد و کدنویسی داخل آن ندارد، ( خیلی عزیزان که به مباحث کسب‌و‌کاری و تجاری علاقه مند هستند در دوره‌ی وبمستران هوشمند ثبت نام کرده اند) برخی عزیزان علاقه مند به کدنویسی و برنامه نویسی، درخواست برگزاری دوره‌ی حضوری برای این بحث کرده اند.

با صحبت هایی که با آقای مجتبی درویشی (توسعه دهنده‌ی اصلی همیار وردپرس و مارکت وردپرس) انجام شد، با درخواست این دوستان موافقت کردیم و تصمیم گرفتیم که دوره‌ی برنامه نویسی، با موضوع پلاگین نویسی برای ووکامرس را آماده کنیم.

در حال تکمیل سرفصل ها و مباحث بودیم که دیدیم درخواست ها برخی به این ۲ صورت بود:

  1. ما CSS HTML و PHP را مسلط هستیم و فقط بحث های برنامه نویسی وردپرس و ووکامرس را نیاز داریم.
  2. ما CSS HTML را مسلط هستیم و نیازداریم که  PHP و بحث های برنامه نویسی وردپرس و ووکامرس را یادبگیریم.

ما هم در نظر گرفتیم CSS HTML را پیش نیاز در نظر بگیریم ( یعنی شرکت کنندگان باید بر روی CSS HTML مسلط باشند، اگر نیاز دارید این مبحث را یادبگیرید حتما آموزش ۰ تا ۱۰۰ طراحی سایت را مطالعه نمائید ) ولی چون در سرفصل ها نمیدانستیم که مباحث PHP از پایه قرار بدیم یا خیر، تصمیم گرفتیم نظرسنجی کنیم و از شما علاقه مندانی که تمایل دارید در این دوره شرکت کنید بپرسیم که میخواهید PHP را از پایه یادبگیرند یا خیر؟

از همه‌ی عزیزان ( اعم از دوستانی که میخواهند به صورت حضوری در کلاس در تهران شرکت کنند و چه دوستانی که میخواهند به صورت غیرحضوری فیلم این دوره را دریافت کنند ) که برایشان برگزاری این دوره و سرفصل مباحث این دوره مهم است خواهشمندیم در این نظرسنجی شرکت کنند و ما را در تکمیل سرفصل ها کمک رسانند.

نظرسنجی دوره آموزش پلاگین نویسی ووکامرس

برای شرکت در این نظرسنجی تا دوشنبه ۱۴ تیرماه فرصت دارید.

نتیجه نظرسنجی و اطلاعات دقیق دوره،شامل سرفصل ها و زمان و برنامه برگزاری بعد از اتمام مدت نظر سنجی اعلام خواهد شد.

موفق و پیروز باشید

بزرگترین دستاورد زندگی‌ام این بوده که با کمک یک تیم دلسوز در همیار وردپرس، توانسته ام چند هزار نفر فارسی زبان را به طراحی وب و وردپرس علاقه مند کنم.

توجه داشته باشید که این نوشته توسط وردپرس نوت نوشته “نشده” است و منبع آن در لینک زیر آورده شده است.
رفتن به منبع نوشته

به اشتراک بگذارید

درباره نویسنده

من سعید مسلمی هستم. در وردپرس نوت میتونید تجربه ها و مقالات ترجمه شده توسط من درباره وردپرس رو بخونید. رشته‌ی تحصیلیم مخابرات هست که هیچ ربطی به تخصص هام در زمینه وب نداره :) توضیح: نوشته های موجود در دسته‌ی دایرکتوری، نوشته‌ی دایرکتِ وردپرس نوت نیست و از سایت های دیگر جمع آوری شده است.

در مورد این مطلب، یک نظر ثبت کنید

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.