نمودار اندازه های مختلف در ووکامرس با YITH Product Size Charts for WooCommerce

0

نمودار اندازه های مختلف در ووکامرس با YITH Product Size Charts for WooCommerceReviewed by بهاره کوهستانی on May 17Rating: 5.0نمودار اندازه های مختلف در ووکامرس با YITH Product Size Charts for WooCommerceنمودار اندازه های مختلف در ووکامرس با YITH Product Size Charts for WooCommerce در همیار وردپرس

نمودار اندازه های مختلف در ووکامرس

سلام دوستان؛

بعضی از محصولات دارای اندازه هایی هستند که در هنگام خرید مشتری باید از آن ها آگاهی داشته باشد تا بتواند محصول درستی را انتخاب کند. به عنوان ساده ترین مثال می توانیم به پوشاک اشاره کنیم. شما وقتی می خواهید لباسی را تهیه کنید باید سایز مشخصی برای آن داشته باشید تا اندازه ی شما شود. پس در نتیجه در فروشگاه اینترنتی که پوشاک به فروش می رساند باید تمامی سایز های مربوط به آن ها را تهیه کرده و در فروشگاه خود قرار دهد تا مشتری در هنگام خرید اعلام کند که من این لباس را با این سایز می خواهم.
برای اینکار ما می توانیم اندازه ها را به صورت ویژگی ها تعیین کنیم اما راه های مرتب تر و بهتری نیز وجود دارد که به فروشگاه اینترنتی ما نظم می بخشد.
برای این منظور ما می خواهیم در  آموزش ووکامرس امروز یکی از افزونه های yith که این کار را انجام می دهد بررسی کنیم و به آموزش آن بپردازیم و در فروشگاه ووکامرسی خود قرار دهیم.

افزونه YITH Product Size Charts for WooCommerce

size chart hamyarwp

با کمک این افزونه می توانیم جدولی برای اندازه ها و یا به عبارتی سایز های محصول مشخص کنیم.

به پیشخوان وردپرس رفته و افزونه را نصب و سپس آن را فعال می کنیم. پس از فعال سازی افزونه گزینه ی “product size chart” در زیر منوی yith plugins نمایان می شود. اما تنظیماتی که در اینجا موجود است مربوط به نسخه ی پرمیوم است.
در پیشخوان وردپرس که مشاهده می کنید گزینه ای با عنوان Size Charts مشاهده می شود. از این بخش ما می توانیم نمودارها را تعریف کنیم.

size charts hamyarwp

با کلیک بر روی گزینه ی Add Size Chart می توانید نمودارهای مورد نظر را اضافه کنید.

Add Size Chart

chart hamyarwp

در اینجا با کمک آیکون های مثبت و منفی می توانید ستون و سط اضافه و کم کنید. مثلا من در اینجا به عنوان یک مثال سه ستون اندازه، قد، دور کمر را در نظر گرفته و طبق آن ها سایز بندی را انجام دادم.

در قسمت Chart options میز می توانید محصول خود را انتخاب کنید و سپس جدول را اضافه کنید. تا تبی برای نمایش اندازه ها در انتهای محصول مورد نظر ایجاد شود…

table-hamyarwp

جمع بندی! 

اگر فروشگاه اینترنتی شما به گونه ای است که باید اندازه های بدن انسان را برای سایز پوشاک تعیین کنید یا به محصولاتی دارید که احتیاج به اندازه بندی دارند می توانید از افزونه ای که امروز آموزش دادیم، نموداری تهیه کنید و اندازه ها را درون آن وارد نمایید.

دانلود افزونه ی YITH Product Size Charts for WooCommerce

دانلود

صفحه افزونه

توجه داشته باشید که این نوشته توسط وردپرس نوت نوشته “نشده” است و منبع آن در لینک زیر آورده شده است.
رفتن به منبع نوشته

به اشتراک بگذارید

درباره نویسنده

من سعید مسلمی هستم. در وردپرس نوت میتونید تجربه ها و مقالات ترجمه شده توسط من درباره وردپرس رو بخونید. رشته‌ی تحصیلیم مخابرات هست که هیچ ربطی به تخصص هام در زمینه وب نداره :) توضیح: نوشته های موجود در دسته‌ی دایرکتوری، نوشته‌ی دایرکتِ وردپرس نوت نیست و از سایت های دیگر جمع آوری شده است.

در مورد این مطلب، یک نظر ثبت کنید

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.