چهارمین مرحله اردوی تدارکاتی تیم ملی هاکی بانوان ایران در قزوین- اخبار ورزشی – اخبار تسنیم

به گفته  خبرگزاری تسنیم وبه نقل از سایت فدراسیون هاکی، چهارمین مرحله اردوی آماده سازی تیم ملی هاکی بانوان از امروز (سه شنبه) زیر نظر نیلوفر عبدی سرمربیگری تیم ملی هاکی آغازشد.

در این مرحله از اردوها  ۱۸ بازیکن از سراسر ایران به این اردو فراخوانده شده هست.

نسیم میرزائی از آذربایجان شرقی- سمیرا سلمانی از اصفهان- فاطمه امیدی و بهاره صیدمحمدی و خدیجه قنبری از ایلام- زهرا رشیدیان و زهرا قدایی از خراسان رضوی- مهسا خالقی و زهرا قربانلو از زنجان- فرشته ابراهیمی از لرستان- منیره کیانفر از کرمان- الهام دایی و مینا باقری از گلستان- زیبا یحیوی و مریم حیدری از گیلان- مینا اعتقادی از مازندران- ساناز بهرامی و سمیرا یادگاری از همدان  نفرات دعوت شده به این اردو هستند.

در این اردوی ۷ روزه هاکی بازان زیرنظر سرمربی تیم ملی تمرینات خود را تا ۷ خردادماه صبح ها از ساعت ۹ الی ۱۲ و عصرها از ۱۶:۳۰ الی ۱۹:۳۰ در مجموعه ورزشی حجاب شهر قزوین پیگیری خواهند کرد. در این اردو مربیان مینا حسنی، فاطمه رجبیان و مریم ساسانفر مربی بدنساز بهمراه شهلا گشتاسبی نیا سرپرست تیم حضور دارند.

هفتمین دوره گیم‌های هاکی بانوان ۲۰۱۹ داخل سالن آسیا طی روزهای ۲۲ الی ۳۰ تیرماه ۱۳۹۸ در شهر «چون بوری تایلند» برگزار می شود.

 

انتهای پیام/

Leave a comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *