کالدرون: مدیرعامل باشگاه باید از مسائل درون زمین هم خبر داشته باشد/ حمایت هواداران وظیفه مرا سنگین‌تر می‌کند- اخبار ورزشی – اخبار تسنیم

به گفته خبرگزاری تسنیم، گابریل کالدرون در آخر نشست خود با محمدحسن انصاری‌فرد، مدیرعامل باشگاه پرسپولیس به خبرنگار سایت این باشگاه گفت: از روز اول با هم صحبت کردیم و قرار شد در کنار هم و در قالب یک تیم کار کنیم. من و مدیرعامل باشگاه مسئولیت‌های مهمی در باشگاه داریم که باید با هم هماهنگ باشیم. من داخل زمین و ایشان در خارج از زمین مسئولیت‌ها را بر عهده داریم و در نشست‌مان هم درمورد همین مسائل صحبت کردیم. تاکنون جلسات مثبتی با آقای انصاری‌فرد داشته‌ام و هماهنگ بوده‌ایم. امیدوارم این همکاری به خوبی ادامه پیدا کند.

وی ادامه داد: به نظر من مدیرعامل باید از تمام موارد داخل زمین خبر داشته باشد. من دلم نمی‌خواهد که مدیرعامل باشگاه تنها روی سکو باشد و از بالا همه چیز را نظاره کند. ما باید در طول هفته هم با یکدیگر کار کنیم و دائماً در تماس باشیم. این‌شکل جلسات هم ازبرای همین هماهنگی‌هاست.

کالدرون درمورد آینده تیم پرسپولیس هم گفت: وضعیت تیم خیلی خوب هست. امیدوارم حمایت کامل از سوی تیم مدیریتی باشگاه صورت گیرد و من هم در حال ارتقای سطح فنی تیم هستم و تلاش می‌کنم روز به روز تیم را به شرایط ایده‌آل نزدیک‌تر کنم. از سال قبل تا الان هم مدیرعامل عوض شده هست و هم کادر فنی، ولی اسکلت اصلی تیم حفظ شده و این شانس خوبی هست ازبرای ما که باید از آن آخر استفاده کردن را ببریم. همچنین همه‌ی ما با کمک به هم باید ثابت کنیم که لیاقت حضور در پرسپولیس و تکرار قهرمانی را داریم.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس درمورد حمایت هواداران از وی و استفاده کردن از عبارت «هر چی کالدرون بگه» در فضای مجازی هم گفت: خوشحالم که هواداران همیشه تیم را حمایت می‌کنند، ولی این موضوع مسئولیت من را بیشتر و سنگین‌تر می‌کند. همه‌ی ما اینجا هستیم که کار کنیم و به آنها قول می‌دهم که آخر تلاش‌مان را ازبرای خوشحالی‌شان به کار می‌گیریم.

 

انتهای پیام/

Leave a comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *