کیکاووس سعیدی سرپرست دبیرکلی کمیته ملی المپیک می‌شود؟- اخبار ورزشی – اخبار تسنیم

کیکاووس سعیدی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، در واکنش به اینکه شنیده می‌شود قرار هست به عنوان سرپرست دبیر کلی کمیته ملی المپیک، امور این قسمت را پیگیری کند، اظهار داشت: فکر می‌کنم این خبر در حد یک شایعه باشد، البته در کارهای اجرایی کمک می‌کنم که هیچ خللی در کارها و ماموریت کمیته ملی المپیک ایجاد نشود.

وی در ادامه افزود: در همه زمینه‌ها کمک می‌کنم تا بازوی توانمندی ازبرای صالحی‌امیری باشم که با توجه به اهداف جدی و رویکرد بلند مدتی که ازبرای توسعه ورزش قهرمانی دارند ان‌شاالله مفید باشم.

خزانه دار کمیته ملی المپیک تاکید کرد: در هر صورت ما یک خانواده هستیم که همه باید کمک کنیم تا به سرمنزل مقصود برسد. همه اعم از ریاست، نواب رئیس، دبیر کل و هیئت اجرایی اعضای یک خانواده‌ایم و باید ازبرای تحقق اهداف و آرمان‌های المپیک تعامل و همسویی داشته باشیم.

وی در ادامه به تخصیص باقیمانده بودجه کمیته ملی المپیک طی دو سه روز آینده اشاره کرد و گفت: با پیگیری‌های صالحی‌امیری و مساعدت‌های نوبخت و اکرمی طی دو سه روز آینده تخصیص خود را دریافت می‌کنیم و با نظر مساعد رئیس کمیته ملی المپیک و اینکه تاکید داشتند کل مطالبات فدراسیون‌ها تا آخر سال پرداخت شود، ۱۵ درصد باقیمانده بودجه آنها واریز می‌شود.

انتهای پیام/

Leave a comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *