استفاده از ویرایشگر در محیط تمام صفحه

0

editor استفاده از ویرایشگر در محیط تمام صفحه

سلام به دوستای خوبم؛

امروز میخوایم کمی آموزش رو ابتدایی تر کنیم و به سراغ اون دسته از دوستانی بریم که مبتدی هستند و میخوان به راحتی با وردپرس ارتباط برقرار کنند.همونطور که در جریان هستید ویرایشگر در وردپرس میتونم بگم یکی از اصلی ترین بخش هاست که افراد با اون سر و کار دارند. اما در نگاه اول برای هر فرد تازه کار ممکنه مبهم باشه و فرد رو دچار سردرگمی کنه.برای اینکار ما میخوایم باکس ها و بخش های غیر ضروری رو پنهان کنیم تا کار رو ساده تر کنیم!

ویرایشگر خودتون رو به صورت تمام صفحه دربیارید!چطوری؟
برای این کار بر روی آیکون تمام صفحه (Full screen) کلیک کنید.

ax 15 استفاده از ویرایشگر در محیط تمام صفحه

در حال حاضر ویرایشگر وردپرس از حالت شلوغ خارج شده و محیطی بسیار ساده رو برای شما تداعی میکنه!

ax 23 استفاده از ویرایشگر در محیط تمام صفحه

استفاده از ویرایشگر تمام صفحه در وردپرس

ویرایشگر به حالت تمام صفحه از کمترین تعداد لایه تشکیل شده که شامل یک نوار منو در بالای صفحه است که در صورت نگه داشتن ماوس بر قسمت بالایی ظاهر میشه.در بخش ویرایشگر دیداری شما قادر به دادن حالت پر رنگ (bold)، کج کردن نوشته (Italic)، ایجاد لیست، افزودن لینک ها و افزودن چند رسانه ای ها خواهید بود.تمامی کدهای کوتاه شده هم در این جا قابل استفاده هستند.

ax 33 استفاده از ویرایشگر در محیط تمام صفحه

تغییر حالت به ویرایشگر متنی باعث میشه تمامی آیکون ها به صورت پنهان دربیان و فقط آیکونی برای افزودن لینک و افزودن چند رسانه ای خواهید دید.

 

ax 42 استفاده از ویرایشگر در محیط تمام صفحه

در حالت ویرایشگر تمام صفحه دکمه ی انتشار وجود ندارد و یا حتی بخش های برچسب ها و افزودن آنها نیز به چشم نمیخورد! پس بعد از نوشتن نوشته می تونید ویرایشگر رو از حالت تمام صفحه خارج کرده تا تنظیمات رو انجام بدید و متن رو منتشر کنید.

خب شاید بپرسید این کار چه فایده ای داره؟
یکی از مهم ترین سود آن این است که به کار شما و نوشتن سرعت چشم گیری اضافه میکنه و مورد بعدی برای افراد مبتدی بسیار راحت و روان است.
حالا که به انتهای این بخش رسیدیم فکر میکنم فهمیده باشید چرا اسم این آیکون کوچک در ویرایشگر رو حالت بدون مزاحم گذاشتند! icon smile استفاده از ویرایشگر در محیط تمام صفحه

لحظه هایتان زیبا

بازنشر توسط وردپرس نوت

به اشتراک بگذارید

درباره نویسنده

من سعید مسلمی هستم. در وردپرس نوت میتونید تجربه ها و مقالات ترجمه شده توسط من درباره وردپرس رو بخونید. رشته‌ی تحصیلیم مخابرات هست که هیچ ربطی به تخصص هام در زمینه وب نداره :) توضیح: نوشته های موجود در دسته‌ی دایرکتوری، نوشته‌ی دایرکتِ وردپرس نوت نیست و از سایت های دیگر جمع آوری شده است.

در مورد این مطلب، یک نظر ثبت کنید

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.