اضافه شدن عنوانی برای نوشته های لینک خورده در متن

0

آخرین ویرایش: ۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۴

اضافه شدن عنوانی برای نوشته های لینک خورده در متن

سلام وردپرسی ها؛

وردپرس ۴٫۲ امکان جالبی دارد که قادر به جایگزین کردن متن بر روی نوشته ی لینک خورده ی شما می شود. (زمانی که شما بر روی کلمه ای یا جمله ای که به آن لینک خورده شده با ماوس نگه می دارید عنوانی را برای لینک مشاهده می کنید.)
خب مسلما این امر برای کاربران وردپرسی که از نسخه ی قبلی استفاده می کنند، کمی نا امید کننده است، زیرا آنها به امید اینکه عنوان متن بر روی لینک در سئو بسیار مهم است پیش می روند و با این مشکل برخورد می کنند.

اضافه شدن عنوانی برای نوشته های لینک خورده در متن

چرا عناوین موجود بر روی لینک های داخل متن  حذف می شود؟!

عنوان لینک عنوانی را برای لینک فراهم میکند که با لینک متن متفاوت است و این باعث می شود که کاربران این شانس را داشته باشند کلمه یا جمله ای از نوشته ی خود را به صورت لینک ببینند یا به مطالب گذشته ارجاع دهند و همچنین خیلی از آنها معتقدند که این لینک ها بسیار سودمند هستند و اما در واقع بسیاری از مخاطبین شما قادر به خواندن و مشاهده ی صفات در لینک هایی که به صورت پیش فرض هستند  نخواهند شد. این عناوین برای افرادی که از دستگاه های هوشمند مثل موبایل و تبلت استفاده میکنند یا کاربرانی که از کی برد استفاده میکنند قابل رویت نیست. زیرا به حالت پاپ آپ نمایش داده می شود و فقط با نگه داشتن ماوس می توان آن را دید.

افزودن ویزگی نمایش عناوین لینک ها در نوشته های وردپرسی

در گام اول، چیزی که به آن احتیاج داریم دانلود و بارگذاری افزونه ی Restore Link Title Field می باشد. این افزونه فقط با یک باکس کوچک کار میکند و نیاز به تنظیمات خاصی ندارد. فقط شما با افزودن این افزونه در بخش افزودن لینک بر روی نوشته ها گزینه ی تازه ای به نام متن پیوند خواهید داشت!

اضافه شدن عنوانی برای نوشته های لینک خورده در متن

حالا با هم نتیجه ی حاصل شده از این مورد را مشاهده می کنیم!

اضافه شدن عنوانی برای نوشته های لینک خورده در متن

امیدوارم مقاله ی امروز برای شما مفید واقع شده باشد،

به امید موفقیت های روز افزون

دانلود صفحه افزونه

راستی اگر اینستاگرامی هستید، حتما @hamyarwp رو فالو کنید.

توجه داشته باشید که این نوشته توسط وردپرس نوت نوشته “نشده” است و منبع آن در لینک زیر آورده شده است.
رفتن به منبع نوشته

به اشتراک بگذارید

درباره نویسنده

من سعید مسلمی هستم. در وردپرس نوت میتونید تجربه ها و مقالات ترجمه شده توسط من درباره وردپرس رو بخونید. رشته‌ی تحصیلیم مخابرات هست که هیچ ربطی به تخصص هام در زمینه وب نداره :) توضیح: نوشته های موجود در دسته‌ی دایرکتوری، نوشته‌ی دایرکتِ وردپرس نوت نیست و از سایت های دیگر جمع آوری شده است.

در مورد این مطلب، یک نظر ثبت کنید

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.