اضافه کردن سیستم رتبه بندی به دیدگاه‌ها در وردپرس + آموزش ویدیویی

0

اضافه کردن سیستم رتبه بندی به دیدگاه‌ها در وردپرس + آموزش ویدیوییReviewed by مهران رهباردار on Feb 18Rating: 5.0اضافه کردن سیستم رتبه بندی به دیدگاه‌ها در وردپرساضافه کردن سیستم رتبه بندی به دیدگاه‌ها در وردپرس

cover

در ۲۹ بهمن ۱۳۹۳ آموزش ویدئویی اضافه شد!

شاید شما وبسایتی داشته باشید و بخواهید تعامل بازدیدکنندگان را بالا برده و بیشتر در نوشته‌ها دیدگاه بنویسند. یک راه حل خیلی ساده از طریق یک افزونه ساده به نام Simple User Rank Comments فراهم شده است. به این شکل که بر اساس تعداد دیدگاهی که هر کاربر می گذارد به وی یک رتبه اختصاص داده می‌شود. شاید این نوع رتبه بندی را در فروم ها و انجمن‌ها دیده باشید که بر اساس تعداد پست اعضا رتبه مشخصی به آن‌ها اختصاص داده می‌شود.

خوب برای استفاده از این افزونه، اول باید آن را نصب و فعال کنید و بعد از طریق دیدگاه‌ها ->رتبه بندی‌ها می توانید رتبه بندی‌های مختلف را تغییر دهید و یا اضافه نمایید فقط حواستان باشد که تیک گزینه “نمایش رتبه بندی کاربر در دیدگا‌ه ها” را بزنید تا در دیدگاه نمایش داده شود و یا اگر می خواهید مکان قرار گیری رتبه‌بندی را خودتان تنظیم کنید از راهنمایی که در زیر این گزینه نوشته شده است استفاده کنید. خوب، در آخر هم که دکمه ذخیره تغییرات را بزنید تا تنظیمات اعمال شود.

نسخه فارسی این افزونه را می توانید از طریق دکمه دانلود فایل از پایین این نوشته دریافت کنید.

امیدوارم با این افزونه وبسایتی پر دیدگاه داشته باشید :)

آموزش ویدیویی افزونه  Simple User Rank Comments

دانلود آموزش ویدئویی افزونه  Simple User Rank Comments

دانلود ویدیو

دانلود افزونه Simple User Rank Comments

دانلودصفحه افزونه

توجه داشته باشید که این نوشته توسط وردپرس نوت نوشته “نشده” است و منبع آن در لینک زیر آورده شده است.
رفتن به منبع نوشته

به اشتراک بگذارید

درباره نویسنده

من سعید مسلمی هستم. در وردپرس نوت میتونید تجربه ها و مقالات ترجمه شده توسط من درباره وردپرس رو بخونید. رشته‌ی تحصیلیم مخابرات هست که هیچ ربطی به تخصص هام در زمینه وب نداره :) توضیح: نوشته های موجود در دسته‌ی دایرکتوری، نوشته‌ی دایرکتِ وردپرس نوت نیست و از سایت های دیگر جمع آوری شده است.

در مورد این مطلب، یک نظر ثبت کنید

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.