اعتماد سازی با استفاده از دیدگاه مشتریان قبلی

0

 

tes-1  اعتماد سازی با استفاده از دیدگاه مشتریان قبلی tes 1

سلام دوستان!

در همیار وردپرس بارها راه های SEO قدیمی رو نقد کردیم و در مورد راه کارهای مفهومی که به دور از تقلب و … بر روی رضایت کاربران سایت کار میکند صحبت کردیم.

نوشته:“نرخ خروج” از سایت خود را کاهش دهیم یکی از همین مقاله ها بود.

این بار هم یکی دیگه از راه کارهای مهم SEO رو برسی میکنیم که مخصوصا برای فروشگاه های اینترنتی و سایتهای تجاری کاربرد داره:Testimonials

Testimonials چیست؟

یه دیدگاه در روانشناسی هست که میگه ما همام کاری رو انجام میدیم که اقلب ادما در جامعه انجام میدهند!

یعنی اگه ببینیم که افراد زیادی دارند محصولی رو می خرند ما هم حس می کنیم که باید این کار رو انجام بدیم از طرف دیگه زمان خرید همیشه حرف های خریداران دیگه بیشتر از خود فروشنده روی ما تاثیر داره!

اگه ما زمان خرید یه محصول یا خدمت نظر افرادی که تا حالا از این محصول استفاده کرده اند و راضی هستند رو بخونیم راحتتر به محصول و سایت فروشنده اعتماد میکنیم.Testimonials در حقیقت نظر مشتریان راضی هست.

چطور از Testimonials استفاده کنیم؟

این روش با وجود سادگی انقدر کاربردیه که خیلی از قالب های وردپرسی و هماهنگ با ووکامرس حتما قسمتی به نام Testimonials دارند که ظاهر خاصی برای نشان دادن این نظرات در اختیار شما قرار میده همچنین می توانیم از قسمت دیدگاه های وردپرس هم استفاده کنیم.خود ووکامرس هم راه کاری برای نشان دادن نظرات مشتریان داره! پس ابزار آماده است زودتر استفاده از این روش رو شروع کنیم.

از عکس مشتریان استفاده کنیم

Testimonials برای اعتماد سازی هست پس از دروغ دوری کنیم و در ضمن خیلی بهتره که اگه مشتری های ما افرادی حقیقی هستند عکس این افراد رو قرار بدیم تا کاربران حس کنند که این نظرات واقعی هست.

اگر هم طراح سایت هستیم سایتهایی که قبلا طراجی کردیم یک نوع Testimonials هست حتما باید عکسی از این سایت ها و ادرس وبسایت ها رو قرار بدیم.

مطمئن باشید این کار در بلند مدت اعتماد و ارزش زیادی رو به سایت شما می آورد.

به امید موفقیت شما.

بازنشر توسط وردپرس نوت

به اشتراک بگذارید

درباره نویسنده

من سعید مسلمی هستم. در وردپرس نوت میتونید تجربه ها و مقالات ترجمه شده توسط من درباره وردپرس رو بخونید. رشته‌ی تحصیلیم مخابرات هست که هیچ ربطی به تخصص هام در زمینه وب نداره :) توضیح: نوشته های موجود در دسته‌ی دایرکتوری، نوشته‌ی دایرکتِ وردپرس نوت نیست و از سایت های دیگر جمع آوری شده است.

در مورد این مطلب، یک نظر ثبت کنید

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.