افزونه نقشه سایت Google XML Sitemaps

0

افزونه نقشه سایت Google XML Sitemaps

افزونه نقشه سایت Google XML Sitemaps برای سئو بهتر سایت وردپرسی شما. سایت مپ یکی از مهم ترین فسمت سئو سایت شما به شمار میرود که افزون گوگل سایت ایکس ام ال سایت مپ یک تنه نقشه سایت شما را بدونه ارور و باگ ساخته و تحویل گوگل میدهد.

نقشه سایت چیه؟ نقشه سایت یه جور دسته بندی برای لینک های سایت است که لینک های تولید شده در سایت مپ دسته بندی و امتیاز بندی میشوند و برای گوگل یا بینگ راهنما میشوند که فلان لینک در کجا قرار دارد و چقدر اهمیت دارد و چگونه برای سایت شما رتبه بندی شود.

درسته که یک وبسایت بدونه سایت مپ و … نیز به کارش ادامه بده ولی این کار مثل این میمونه بدونه یک نقشه صحیح گوگل رو وارد سایتمون کنیم و چندین راه مختلف رو نشونش بدیم … که باعث سر در گمی و در نتیجه امتیاز دهی اشتباه به مطالب و نوشته هایی که واسش زحمت کشیدین.

افزونه ایکس ام ال سایت مپ قابلیت های بسیاری داره که اینجا نمیتونیم همه ی آنها رو توضیح و شرح دهیم به همین خاطر شرح جزئیات رو به مطالب بعدی انتقال میدیم….

دانلود Google XML Sitemaps

 

 

به اشتراک بگذارید

درباره نویسنده

من سعید مسلمی هستم. در وردپرس نوت میتونید تجربه ها و مقالات ترجمه شده توسط من درباره وردپرس رو بخونید. رشته‌ی تحصیلیم مخابرات هست که هیچ ربطی به تخصص هام در زمینه وب نداره :) توضیح: نوشته های موجود در دسته‌ی دایرکتوری، نوشته‌ی دایرکتِ وردپرس نوت نیست و از سایت های دیگر جمع آوری شده است.

در مورد این مطلب، یک نظر ثبت کنید

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.