برنامه های آینده وردپرس نوت

0

بعد از حدودا 10 پست، حالا وقتشه که در مورد وردپرس نوت و برنامه های آینده اون براتون بنویسم.

اولا اینکه وردپرس نوت، توسط یک گروه 3 نفره اداره میشه که برای یه وبسایت وردپرسی کمه. پس ما همواره به کمک شما دوستان عزیز نیاز داریم. در آینده تصمیم داریم که قسمت “پست میهمان” رو طراحی کنیم که شما کاربرای عزیز هم بتونید برای وردپرس نوت مطلب بنویسید.

ما برای رعایت حقوق شما کاربران عزیز، تصمیم گرفتیم که فعلا تبلیغاتی در سایت نپذیریم. بنابراین وقتی به قسمت “تبلیغات” وردپرس نوت برید، با پیغامی مربوط به همین موضوع مواجه میشید.

در آینده ما تصمیم داریم که پلاگین ها و پوسته های زیادی رو فارسی سازی و استاندارد سازی کنیم. برخی از این پلاگین ها و پوسته ها رایگان و برخی غیر رایگان خواهند بود. موارد غیر رایگان و رایگان با توجه به وقتی که برای ترجمه و استاندارد سازی از ما میگیره و نوع کاربرد تعیین میشن. برای خرید هرچه آسونتر شما از وردپرس نوت هم، بزودی درگاه بانک ملت برای این کار فعال میشه.

در مورد انجمن از ما سوال کرده بودید. ببینید، مرجع ما وب سایت وردپرس فارسی هست و در اصل ما مطالب که در وردپرس فارسی هست رو بازمنتشر نمیکنیم. پس بهترین انجمن برای پاسخگویی به سوالات شما دوستان، انجمن های وردپرس فارسی هست. البته ما در آینده قصد داریم یک اپراتور رو اختصاص بدیم به این کار. یعنی شما از وردپرس نوت سوال بپرسید و از طریق گفتگوی زنده جواب اون رو دریافت کنید.

دوستان ما در وردپرس نوت، برای هر مطلب از این سایت، بصورت میانگین بین 40 دقیقه الی 150 دقیقه وقت میذارن. مطلب رو با بهترین کیفیت مینویسند و کپی نمیکنند. فکر میکنم همین مورد برای سنجش ارزش مطالب یک سایت کافی باشه.

ما به نظرات گرانبهای شما عزیزان نیازمندیم. پس نیاز ما رو با Feedback های خودتون برطرف کنید و مطمئن باشید که این نظرات، برای رضایت شما، به ترتیب اولویت به کار گرفته خواهند شد.

مطلب دیگه ای به ذهنم نمیرسه. اطلاعیه ها و موارد داخلی وردپرس نوت رو با اجازه ی شما در دسته “مطالب عمومی وردپرس” منتشر خواهیم کرد.

 

با سپاس از همراهی شما

سعید مسلمی – مدیر وردپرس نوت

 

به اشتراک بگذارید

درباره نویسنده

من سعید مسلمی هستم. در وردپرس نوت میتونید تجربه ها و مقالات ترجمه شده توسط من درباره وردپرس رو بخونید. رشته‌ی تحصیلیم مخابرات هست که هیچ ربطی به تخصص هام در زمینه وب نداره :) توضیح: نوشته های موجود در دسته‌ی دایرکتوری، نوشته‌ی دایرکتِ وردپرس نوت نیست و از سایت های دیگر جمع آوری شده است.

در مورد این مطلب، یک نظر ثبت کنید

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.