به کاربران خود حق ویرایش دیدگاهشان را بدهید

0

به کاربران خود حق ویرایش دیدگاهشان را بدهیدReviewed by ندا گرجی زاده on Nov 17Rating: 5.0به کاربران خود حق ویرایش دیدگاهشان را بدهید به کاربران خود حق ویرایش دیدگاهشان را بدهید

به کاربران خود حق ویرایش دیدگاهشان را بدهیددر ۲۶ آبان ۱۳۹۲ آموزش ویدویی اضاقه شد.

تا حالا چند بار احساس کرده اید باید نظری را که در یک سایت گذاشته اید، ویرایش کنید؟ شاید شما می خواهید خطاهای املایی و یا دستور زبانی را اصلاح کنید، و یا شاید از گفتن حرفی که زده اید، پشیمان شده اید! این امر برای همه ما اتفاق می افتد. بسیاری از سایت ها بعد از آن که نظر منتشر شد به کاربران اجازه نمی دهد که نظرات خود را ویرایش کنند. اگر شما یک سایت فعال که دارای نظرات زیادی است را مدیریت می کنید، پس شاید بخواهید به کاربران اجازه دهید که نظرات خود را ویرایش کنند. در این مقاله، به شما نشان می دهیم که چگونه به کاربران اجازه دهید که در یک دوره ی زمانی کوتاه نظرات خود را در وردپرس ویرایش کنند.
اگر سایت شما کاربران ثبت نام شده دارد، پس به راحتی می توانید از روش تعیین نقش ها و قابلیت های مجاز برای کاربر، استفاده کنید تا به برخی از کاربران توانایی ویرایش نظرات خود را بدهید. مشکل این است که در بسیاری از سایت ها نیازی نیست که کاربران حتما عضو شوند تا بتوانند نظر دهند. سایت های وردپرس به طور پیش فرض به هر کسی که نام و ایمیل ارائه دهد، اجازه نظر دادن می دهد. بنابراین، در اینجا خواهید دید که چگونه می توانید به کاربران ثبت نام نشده اجازه دهید تا نظرات خود را برای یک دوره ی زمانی کوتاه ویرایش کنند (این زمان به طور پیش فرض۵ دقیقه است).

افزونه ی Simple Comment Editing

اولین کاری که باید انجام دهید این است که پلاگین Simple Comment Editing را نصب و فعال کنید. پس از فعالسازی، افزونه به کاربران ناشناس اجازه می دهد تا بتوانند نظرات خود را پس از ارسال ویرایش کنند.

به کاربران خود حق ویرایش دیدگاهشان را بدهید

به طور پیش فرض کاربر تنها در۵ دقیقه ی اول می تواند نظرات خود را ویرایش کنید. پس از آن، دیگر قادر به ویرایش نظر خود نخواهد بود. اگر می خواهید این دوره زمانی را تغییر دهید، این افزونه به شما اجازه می دهد که این کار را با استفاده از یک فیلتر عملی کنید. به سادگی کد زیر را در فایل functions.php تم خود و یا در یک site-specific plugin شبیه به این:

<?php
add_filter( 'sce_comment_time', 'edit_sce_comment_time' );
function edit_sce_comment_time( $time_in_minutes ) {
    return 10;
}
?>

اضافه کنید.
در کد بالا، به آسانی محدودیت زمانی تعیین شده توسط این افزونه را تا ۱۰ دقیقه افزایش داده ایم با این حال شما می توانید آن را به هر مقدار دیگری که دوست دارید تغییر دهید. از آنجا که هدف این است که به کاربران اجازه داده شود تا اشتباهات دستور زبانی کوچک خود را اصلاح کنند و یا حرفی را که زده اند، پس بگیرند، به نظر ما بهتر است که این بازه ی زمانی بیشتر از ۳۰ دقیقه نباشد.

آموزش ویدیویی افزونه ی Simple Comment Editing

موفق و پیروز و همچنان سرشار از وردپرس باشید

دانلود افزونه ی Simple Comment Editing

دانلود صفحه افزونه

توجه داشته باشید که این نوشته توسط وردپرس نوت نوشته “نشده” است و منبع آن در لینک زیر آورده شده است.
رفتن به منبع نوشته

به اشتراک بگذارید

درباره نویسنده

من سعید مسلمی هستم. در وردپرس نوت میتونید تجربه ها و مقالات ترجمه شده توسط من درباره وردپرس رو بخونید. رشته‌ی تحصیلیم مخابرات هست که هیچ ربطی به تخصص هام در زمینه وب نداره :) توضیح: نوشته های موجود در دسته‌ی دایرکتوری، نوشته‌ی دایرکتِ وردپرس نوت نیست و از سایت های دیگر جمع آوری شده است.

در مورد این مطلب، یک نظر ثبت کنید

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.