تخفیف هوشمندانه محصولات با WooCommerce Smart Sale Badge

0

تخفیف هوشمندانه محصولات با WooCommerce Smart Sale BadgeReviewed by بهاره کوهستانی on Mar 10Rating: 5.0تخفیف هوشمندانه محصولات با WooCommerce Smart Sale Badgeتخفیف هوشمندانه محصولات با WooCommerce Smart Sale Badge در همیار وردپرس

تعیین مقدار تخفیف هر محصول در ووکامرس

سلام دوستان؛

به طور معمول هر فروشگاهی در ماه هایی از سال تخفیفاتی برای محصولات خود از پوشاک گرفته تا لوازم الکترونیکی و … در نظر میگیرد که هم محصول خود را راحت تر به فروش برساند هم مشتریان زیادی را سمت خود بکشاند و به آن ها نشان دهد که می توانند محصول مورد نظر خود را به قیمت های بهتری نیز تهیه کنند. در فروشگاه اینترنتی نیز می توان به این شیوه عمل کرد. البته باید بیشتر دقت کنید زیرا روش فروش اینترنتی به مراتب سخت تر از حالت معمول و فیزیکی است زیرا باید کارهای فراوانی انجام دهید تا مشتریان خود را راضی نگه داشته و مشتریان دیگری نیز جذب کنید.
ما تا امروز متوجه شدیم که ووکامرس افزونه های قوی و در عین حال ساده ای دارد که می توانند امکانات جالب و کاربردی را به فروشگاه اینترنتی ما اضافه کنند. یکی دیگر از امکاناتی که می توان به فروشگاه اینترنتی افزود، نمایش مقدار تخفیف برای هر محصول است. شما بدون نصب افزونه می توانید در ووکامرس تخفیف برای محصولات خود در نظر بگیرید اما نمی توانید مشتری را از مقدار این تخفیف مطلع کنید و او باید خود حساب کند که مقدار تخفیف خورده چقدر با مقدار واقعی فرق دارد! اما ما تصمیم گرفتیم در آموزش ووکامرس امروز با افزونه ای آشنا شویم که مقدار تخفیف خورده ی هر محصول را برای مشتری نمایش دهد. اگر موافق باشید به سراغ معرفی افزونه می رویم.

افزونه WooCommerce Smart Sale Badge

smart sale hamyarwp

امکانی که در مورد آن صحبت کردیم با کمک این افزونه امکان پذیر است. یعنی شما فرض کنید ما می خواهیم مقدار ۱۰۰۰۰ تومان برای یک محصول خود تخفیف در نظر بگیریم. قیمت اصلی محصول را ۵۰۰۰۰۰ تومان فرض کنید، حال اگر تخفیف را اعمال کنیم قیمت به ۴۰۰۰۰۰ تومان تغییر می کند. ما با کمک این افزونه به فروشنده اعلام می کنیم که برای این محصول ۱۰۰۰۰ تومان تخفیف قائل شدیم.

نکته!!! این افزونه توسط همیار وردپرس فارسی سازی شده است و می توانید آن را از همین پست دریافت نمایید!

وارد پیشخوان وردپرس شده و افزونه را در مسیر مشخص خود نصب و سپس آن را فعال می کنیم. منتظر نمایش هیچگونه تنظیماتی نباشید و لطفا مستقیما به سراغ محصولاتی بروید که حالت متغیر برای آن ها در نظر گرفته اید.

variation hamyarwp

در تمامی بخش های محصول متغیر خود قیمتی که می خواهید تخفیف دهید را وارد کنید. مثلا در تصویر بالا قیمت محصول ۱۳۰۰۰۰۰ تومان بود که من به ۱۲۰۰۰۰۰ کاهش دادم. به همین صورت بقیه ی متغیرها را قیمت بندی کنید و سپس تنظیمات را ذخیره نمایید. (محصول من دارای ویژگی های ۶۴، ۳۲، ۱۶ و ۸ گیگ بوده و برای هر کدام قیمت مشخصی تعیین کردیم.)

پس از ذخیره ی تنظیمات به صفحه ی محصول مراجعه می کنیم تا نتیجه را مشاهده کنیم…

off hamyarwp

همان گونه که مشاهده می کنید مقداری که در نهایت برای تخفیف مشخص شده را در بیضی سبز رنگ مشخص کرده است. من برای هر ویژگی تخفیفی در نظر گرفتم و مجموع آن ها به این صورت شد.

جمع بندی! 

اگر می خواهید برای محصولات خود مقدار تخفیف را مشخص کنید تا مشتری مطلع شود که قرار است به چه مقدار برای محصول تخفیف قائل شوید می توانید از افزونه ای در ووکامرس که این امکان را برای فروشگاه اینترنتی فراهم می کند استفاده نمایید.

دانلود افزونه فارسی WooCommerce Smart Sale Badge

دانلود   صفحه افزونه

توجه داشته باشید که این نوشته توسط وردپرس نوت نوشته “نشده” است و منبع آن در لینک زیر آورده شده است.
رفتن به منبع نوشته

به اشتراک بگذارید

درباره نویسنده

من سعید مسلمی هستم. در وردپرس نوت میتونید تجربه ها و مقالات ترجمه شده توسط من درباره وردپرس رو بخونید. رشته‌ی تحصیلیم مخابرات هست که هیچ ربطی به تخصص هام در زمینه وب نداره :) توضیح: نوشته های موجود در دسته‌ی دایرکتوری، نوشته‌ی دایرکتِ وردپرس نوت نیست و از سایت های دیگر جمع آوری شده است.

در مورد این مطلب، یک نظر ثبت کنید

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.