جلوگیری از کامنت های اسپم در وردپرس

2

یکی از معضلات فعلی وردپرس، کامنت های اسپم اون هست و راه های زیادی برای جلوگیری از اون وجود داره از جمله افزونه ی “اکیسمت” که بصورت اتوماتیک با وردپرس نصب میشه. هرکدوم از این افزونه ها و روش ها متدهای خاصی رو دنبال میکنند. اما هیچکدوم نمیتونن بصورت صد در صد جلوی کامنت های اسپم رو در وردپرس بگیرن.

اکثر اسپمرهای وردپرس، برای درج اسپم در سایت های وردپرسی، از URL های طولانی استفاده میکنند. یکی از راه های جلوگیری از کامنت اسپم در وردپرس، جلوگیری از کامنت هایی هست که URL اون ها طولانی هست. در این آموزش به شما یاد میدم که چجوری برای بخش URL کامنت وردپرس محدودیت کاراکتر تعیین کنید. بعد از اجرای این تغییرات، کامنت هایی که URL طولانی دارند، بصورت خودکار Mark As Spam (جفنگ) میشن.

برای این کار، پوشه Functions.php در پوشه قالب سایت رو ویرایش کنید و کد زیر رو در اون قرار بدید:

 

بدین ترتیب کامنت هایی که URL اون ها بیشتر از 50 کاراکتر باشه بصورت خودکار Mark As Spam (جفنگ) میشن. این مقدار رو میتونید در خط دوم کد تغییر بدید.

 

 

به اشتراک بگذارید

درباره نویسنده

من سعید مسلمی هستم. در وردپرس نوت میتونید تجربه ها و مقالات ترجمه شده توسط من درباره وردپرس رو بخونید. رشته‌ی تحصیلیم مخابرات هست که هیچ ربطی به تخصص هام در زمینه وب نداره :) توضیح: نوشته های موجود در دسته‌ی دایرکتوری، نوشته‌ی دایرکتِ وردپرس نوت نیست و از سایت های دیگر جمع آوری شده است.

2 دیدگاه

در مورد این مطلب، یک نظر ثبت کنید

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.