راه حل موقت: هیچ پیوست چندرسانه‌ای پیدا نشد

0

یکی از مشکلاتی که بعد از آپدیت به وردپرس ۳.۷ و نسخه تکمیلی ۳.۷.۱  برای کاربران پیش اومده مواجه شدن با عبارت آزاردهنده‌ی هیچ پیوست چندرسانه‌ای پیدا نشد تو بخش رسانه هست در حالیکه تعداد تصاویر آپلود شده نمایش داده میشه و همه چیز سر جاشه! گروهی هم زمان اضافه کردن تصویر به پست با صفحه خالی کتابخانه پرونده‌های چندرسانه‌ای روبرو میشن. غیرفعال کردن افزونه جلالی راه حل موقتیه این مشکله!

No Multimedia File Found WordPress راه حل موقت: هیچ پیوست چندرسانه‌ای پیدا نشد

فعلا تا زمانی که مشکلات احتمالی افزونه حل بشه میتونین بجای پلاگین جلالی از افزونه Iranian Calendar استفاده کنین. مدتها پیش افزونه رو دوستی به نام ساسان نوشته بودن که متاسفانه سایتشون تعطیله و نتونستم برای تشکر مجدد پیداشون کنم.

از این لینک افزونه رو دانلود و بعد از فعالسازی از منوی تنظیمات به بخش Iranian Cal برین و دکمه‌ی ذخیره‌ی تغییرات رو بزنین.

۱۰ آبان ۱۳۹۲ | دسته: وردپرس | ۲۶ دیدگاه

بازنشر توسط وردپرس نوت

به اشتراک بگذارید

درباره نویسنده

من سعید مسلمی هستم. در وردپرس نوت میتونید تجربه ها و مقالات ترجمه شده توسط من درباره وردپرس رو بخونید. رشته‌ی تحصیلیم مخابرات هست که هیچ ربطی به تخصص هام در زمینه وب نداره :) توضیح: نوشته های موجود در دسته‌ی دایرکتوری، نوشته‌ی دایرکتِ وردپرس نوت نیست و از سایت های دیگر جمع آوری شده است.

در مورد این مطلب، یک نظر ثبت کنید

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.