سابقه ی پرداخت در افزونه EDD + آموزش ویدیویی

0

سابقه ی پرداخت در افزونه EDD + آموزش ویدیوییReviewed by امیر حسین احمدی on Jan 14Rating: 5.0سابقه ی پرداخت در افزونه EDD + آموزش ویدیوییبحث پیرامون سابقه ی پرداخت در افزونه EDD + آموزش ویدیویی در همیار وردپرس

cover

به نام خدا ، سلام به همه ی دوستان وردپرسی عزیز

ما اومدیم با یک قسمت دیگه از سری آموزشی افزونه ی دانلود به ازای پرداخت EDD جلسه قبلی در مورد گزارشات در افزونه دانلود به ازای پرداخت صحبت کردیم این جلسه رو هم اختصاص دادیم صحبتمون در مورد سابقه ی پرداخت در افزونه EDD.

خوب به یک بخش جذاب رسیدیم که خیلی خیلی خیلی میتونه به ما کمک کنه البته بیشتر به مسائل بعد از فروش چون میتونیم یک نظارت کلی بر فعالیت های خرید و تراکنش های سایتمون داشته باشیم و ببینیم که امروز چه محصولی توسط چه کسی با چه مشخصاتی به فروش رفته و اینقدر اطلاعات جدید که مارو علاقه مند تر به این افزونه میکنه و باعث میشه دیگه سراغ افزونه اضافه نریم و بدون هیچ مشکلی یه فروشگاه کاملا حرفه ای رو داشته باشیم.

ما در این قسمت اومدیم ابتدا با این بخش و امکاناتی که به ما میده آشنا شدیم و با فیلتر های دسته بندی و همچنین نظارت بر خرید کاربران و تراکنش های ارسالی از انواع مختلف مانند تراکنش های موفق ، ناموفق ، در انتظار تایید و الی اخر آشنا شدیم و همچنین تونستیم فاکتوری از فروش اون محصول به کاربر رو مشاهده کنیم و یا ویرایش کنیم و استفاده کنیم و کلی نکته ی قشنگ دیگه که مطمئنا شمارو هم شگفت زده میکنه .

امیدوارم همیشه موفق باشید و وردپرسی

آموزش ویدیویی گزارشات در افزونه یEasy Digital Downloads

توجه داشته باشید که این نوشته توسط وردپرس نوت نوشته “نشده” است و منبع آن در لینک زیر آورده شده است.
رفتن به منبع نوشته

به اشتراک بگذارید

درباره نویسنده

من سعید مسلمی هستم. در وردپرس نوت میتونید تجربه ها و مقالات ترجمه شده توسط من درباره وردپرس رو بخونید. رشته‌ی تحصیلیم مخابرات هست که هیچ ربطی به تخصص هام در زمینه وب نداره :) توضیح: نوشته های موجود در دسته‌ی دایرکتوری، نوشته‌ی دایرکتِ وردپرس نوت نیست و از سایت های دیگر جمع آوری شده است.

در مورد این مطلب، یک نظر ثبت کنید

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.