نوشته های سایتمان را در قالب گوشی های مختلف نشان دهیم! + آموزش ویدیویی

0

نوشته های سایتمان را در قالب گوشی های مختلف نشان دهیم! + آموزش ویدیوییReviewed by حسین رحیمی on Feb 14Rating: 5.0نوشته های سایتمان را در قالب گوشی های مختلف نشان دهیم!چگونه نوشته های سایتمان را در قالب گوشی های مختلف نشان دهیم! در همیار وردپرس

cover1

در ۲۵ بهمن ۱۳۹۳ آموزش ویدئویی اضافه شد!

سلام دوستان!سایت های بسیاری برا پایه وردپرس هستند که در زمینه معرفی محصولا ت تکنولوزی جدید مثل گوشی و … فعالیت میکنند.

فکر کنید چه جلب میشه اگه در مورد گوشی s3 در بنویسیم و نوشته مون در قالبی از گوشی S3 نمایش داده بشه!جالب تر این که این قالب واکنش گرا(ریسپانسیو)هست.

s3e

افزونه این امکان رو برای ما ایجاد میکنه که نوشته هامون رو در قالب های مختلفی ازموبایل گرفه تا تبلت و … قرار دهیم و ظاهر جالبی رو به مطلب بدیم.وقتی این افزونه رو نصب و فعال کردید در قسمت ویرایشگر متن شما دکمه ای اضافه میشه که با انتخاب دستگاه مورد نظر shortcode این دستگاه به نوشته اضافه میشه و ما می توانیم متن را در بین این shortcode قرار بدیم.

1

آموزش ویدیویی افزونه Device Mockups

دانلود افزونه Device Mockups

دانلود

صفحه افزونه

توجه داشته باشید که این نوشته توسط وردپرس نوت نوشته “نشده” است و منبع آن در لینک زیر آورده شده است.
رفتن به منبع نوشته

به اشتراک بگذارید

درباره نویسنده

من سعید مسلمی هستم. در وردپرس نوت میتونید تجربه ها و مقالات ترجمه شده توسط من درباره وردپرس رو بخونید. رشته‌ی تحصیلیم مخابرات هست که هیچ ربطی به تخصص هام در زمینه وب نداره :) توضیح: نوشته های موجود در دسته‌ی دایرکتوری، نوشته‌ی دایرکتِ وردپرس نوت نیست و از سایت های دیگر جمع آوری شده است.

در مورد این مطلب، یک نظر ثبت کنید

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.