نینجای ۱۱: جستجوی محصولات با استفاده از صفت ها در ووکامرس

0

Untitled-1

سلام دوستان!

وقتی مشتریان به سایت ما سرمیزنند،معمولا دنبال محصولی خاص با ویژگی های خاص هستند.به ویژگی محصولات در ووکامرس صفت گفته میشود.برای اینکه سایتی کاربرپسند داشته باشیم باید امکان جستجوی محصولات را بر اساس صفت ایجاد کنید.ووکامرس ابزارکی مخصوص این کار قرار داده: ابزارک لایه کنترل ووکامرس

تفاوت “و” و “یا”

ابزارک لایه کنترل ووکامرس از دو عملگر  “و” و “یا” استفاده میکند.بد نیست قبل از دیدن ویدیوی آموزشی تفاوت and و or  را مرور کنیم.

  • وقتی دو صفت با “یا” به هم متصل میشوند محصولاتی نمایش داده میشوند که حداقل یکی از این دو صفت را داشته باشند.برای مثال اگر بگوییم کامپیونری با پردازنده اینتل یا AMD، همه ی کامپیوتر هایی که پردازنده اینتل دارند و همه ی کامپیوتر هایی که پردازنده AMD دارند نمایش داده میشود.
  • وقتی دو صفت با “و” به هم متصل میشوند محصولاتی نمایش داده میشود که حتما هر دو صفت را داشته باشند.برای مثال بالا و با عملگر  “و” نباید نتیجه ای داشته باشیم (مگر اینکه کامپیوتری هر دو پردازه را داشته باشد).

البته در این ویدیو توضیح داده میشود که بهتر است برای این ابزارک فقط از عملگر  “و” استفاده کرد و همچنین در مورد محدودیت های این ابزارک هم توضیح داده میشود.

ویدیوی آموزشی کار با لایه کنترل ووکامرس:

Powered by WPeMatico

به اشتراک بگذارید

درباره نویسنده

من سعید مسلمی هستم. در وردپرس نوت میتونید تجربه ها و مقالات ترجمه شده توسط من درباره وردپرس رو بخونید. رشته‌ی تحصیلیم مخابرات هست که هیچ ربطی به تخصص هام در زمینه وب نداره :) توضیح: نوشته های موجود در دسته‌ی دایرکتوری، نوشته‌ی دایرکتِ وردپرس نوت نیست و از سایت های دیگر جمع آوری شده است.

در مورد این مطلب، یک نظر ثبت کنید

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.