نینجای ۸: تخفیف برای خرید عمده در ووکامرس

0

ninja 8 نینجای 8: تخفیف برای خرید عمده در ووکامرس

 

سلام دوستان!

در نینجای ۷: استفاده از کوپن تخفیف در ووکامرس, درباره تخفیف دادن با استفاده از کوپن تخفیف توضیح دادیم اما تنها راه تخفیف دادن استفاده از کوپن نیست و یکی از معمول ترین و کاربردی ترین تخفیف ها,تخفیف در تعداد هست.

تخفیف در تعداد

در دو حالت تخفیف دهی در تعداد باعث جذب مشتری میشود

  1. عمده فروشی:ممکن است فروشگاه ما برای فروش عمده باشد و کاربران خود خریداران عمده,در این حالت میتوان با تخفیف دادن برای خرید بیشتر,فروش خود را تضمین کنیم
  2. محصولات مصرفی:ممکن است محصولات ما مصرفی باشد یعنی بعد از مدتی همین مشتری دوباره به این محصول نیازمند میشود مثلا محصولات خوراکی,بهداشتی و … از این دسته هستند که باز میتوان از تخفیف در تعداد برای فروش بیشتر استفاده کرد.

افزونه  woocommerce bulk discount

با استفاده از افزونه woocommerce bulk discount میتوان به راحتی تخفیف عمره فروشی ایجاد کرد و حتی این تخفیف را برای هر محصول سفارشی کرد.این افزونه توسط تیم همیار وردپرس فارسی سازی شده است.

در این ویدیو کار با افزونه woocommerce bulk discount را نشان می دهیم:

 کانال ما را دنبال کنید: شبکه ویدویی همیار وردپرس

دانلود افزونه woocommerce bulk discount:

دانلود

صفحه افزونه

بازنشر توسط وردپرس نوت

به اشتراک بگذارید

درباره نویسنده

من سعید مسلمی هستم. در وردپرس نوت میتونید تجربه ها و مقالات ترجمه شده توسط من درباره وردپرس رو بخونید. رشته‌ی تحصیلیم مخابرات هست که هیچ ربطی به تخصص هام در زمینه وب نداره :) توضیح: نوشته های موجود در دسته‌ی دایرکتوری، نوشته‌ی دایرکتِ وردپرس نوت نیست و از سایت های دیگر جمع آوری شده است.

در مورد این مطلب، یک نظر ثبت کنید

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.