پلاگین نمایش پست های محبوب سایت

0

امروز قصد معرفی پلاگینی محبوب را برای وبسایت شما داریم که محبوبترین پست های سایت شما رو به بازدیدکننده سایت شما در قالب یک ویجت نشون میده. این پلاگین دارای امکانات منحصر به فرد نسبت دیگر افزونه ها را داراست. که در زیر به آنها نام میبریم. این پلاگین محبوبترین مطالب را در دو حالت نمایش می دهد: ۱- بر اساس بازدید ۲ – بر اساس تعداد دیدگاه

بر اساس بازدید: به هر میزان که بر روی یک پست کلیک شود، یک بازدید شمرده می شود و سپس بر همین اساس محبوبترین پست ها بر اساس تعداد بازدید نمایش داده می شود.

بر اساس دیدگاه: به هر میزان که تعداد دیدگاههای یک نوشته بیشتر باشد، به همان میزان یک مطلب محبوبتر محسوب می شود.

۱.قابلیت چند ابزارکی

این قابلیت به شما کمک می‌کند که بتوانید چندین ویجت (ابزارک) با تنظیمات خاص داشته باشید. برای مثال یک دسته خاص را بگیرد و نمایش دهد. (به صورت لیست محبوبترین مطالب از یک دسته خاص)

 

۲. قابلیت محدوده زمانی

شما میتوانید با کمک گرفتن از این امکان بخشی درست کنید که نمایش پست های محبوب سایت شما را در یک بازه زمانی خاص گرفته و نمایش دهد مثلا هر ۲۴ ساعت هر هفته هر ماه و..

 

۳. پشتیبانی کامل از پست-تایپ‌ها

شما میتونید امکانت که در پست ها و پیج هایی که دارید رو در کنار امار سایتتون قرار دهید برای مثال شما فادرخواهید بود در کنار امار سایت thumbnail پست خود را نمایش دهید.

امیدوارم بتوانید محبوبترین مطالب سایت خود را به بهترین شکل ممکن به نمایش بگذارید و اگر سوالی برایتان پیش آمد در بخش دیدگاههای همین مطلب مطرح کنید تا شاید همین مطلب جزو محبوبترین مطالب شود!

 

دانلود افزونه

بازنشر توسط وردپرس نوت | منبع: وردپرس با طعم فارسی

به اشتراک بگذارید

درباره نویسنده

من سعید مسلمی هستم. در وردپرس نوت میتونید تجربه ها و مقالات ترجمه شده توسط من درباره وردپرس رو بخونید. رشته‌ی تحصیلیم مخابرات هست که هیچ ربطی به تخصص هام در زمینه وب نداره :) توضیح: نوشته های موجود در دسته‌ی دایرکتوری، نوشته‌ی دایرکتِ وردپرس نوت نیست و از سایت های دیگر جمع آوری شده است.

در مورد این مطلب، یک نظر ثبت کنید

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.