پورسانت نامحدود در کسب‌درآمد

0

پورسانت نامحدود در کسب‌درآمدReviewed by علی حاجی محمدی on Mar 15Rating: 5.0پورسانت نامحدودپورسانت نامحدود

پورسانت نامحدودسلام

مقاله ای در مورد کسب درآمد همیار وردپرس نوشته بودم که خداروشکر استقبال خوبی از این قسمت شد و فعالان این قسمت درخواست هایی داشتند که کم کم در حال اجرای آنها هستیم که یک ویژگی جدیدی که بسیار به نفع فعالان قسمت کسب‌درآمد است، پورسانت نامحدود است.

قضیه از این قرار است که اگر طبق آموزشی که در مقاله کسب درآمد از همیار وردپرس  به آدرس http://hamyarwp.com/income منتشر کردیم عمل کنید و کاربری از لینک اختصاصی شما آن محصول را خریداری کند پورسانت آن خرید به شما تعلق میگیرد و از خرید های بعدی پورسانتی به شما تعلق نمیگیرد.

پورسانت نامحدود چیست؟

با ویژگی پورسانت نامحدود که امروز به قسمت کسب درآمد همیار وردپرس اضافه کردیم، اگر کاربری از طریق لینک اختصاصی شما وارد سایت شد و خریدی انجام داد، علاوه بر پورسانتی که بابت آن خرید به شما تعلق میگیرد، نام شما به عنوان معرفی کننده آن کاربر ( با آن آدرس ایمیل خرید اول) در سیستم ما ثبت میگردد و اگر کاربر مجددا خرید دیگری انجام داد باز به شما پورسانت تعلق میگیرد و به این صورت شما میتوانید بدون هیچ محدودیت دفعات پورسانت دریافت نمائید.

در ضمن حتی در نظر گرفته‌ایم اگر آن کاربر آدرس ایمیل خودش را نیز عوض کرد باز هم شما به عنوان معرفی کننده آن کاربر بمانید و پورسانت به شما تعلق بگیرد.

این ویژگی فرصت مناسبی برای افراد فعال در این سیستم ایجاد کرده است.

به زودی لیست فعالترین کاربران قسمت کسب درآمد همیار وردپرس معرفی میگردد.

اگر سوالی در مورد این سیستم دارید حتما مطرح نمائید.

آرزوی بهترین ها

بزرگترین دستاورد زندگی‌ام این بوده که با کمک یک تیم دلسوز در همیار وردپرس، توانسته ام چند هزار نفر فارسی زبان را به طراحی وب و وردپرس علاقه مند کنم.

توجه داشته باشید که این نوشته توسط وردپرس نوت نوشته “نشده” است و منبع آن در لینک زیر آورده شده است.
رفتن به منبع نوشته

به اشتراک بگذارید

درباره نویسنده

من سعید مسلمی هستم. در وردپرس نوت میتونید تجربه ها و مقالات ترجمه شده توسط من درباره وردپرس رو بخونید. رشته‌ی تحصیلیم مخابرات هست که هیچ ربطی به تخصص هام در زمینه وب نداره :) توضیح: نوشته های موجود در دسته‌ی دایرکتوری، نوشته‌ی دایرکتِ وردپرس نوت نیست و از سایت های دیگر جمع آوری شده است.

در مورد این مطلب، یک نظر ثبت کنید

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.